Beyaz Melek Haberleri

Beyaz Melek haber, Beyaz Melek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyaz Melek - 15.01.2015
Antalya'da "Mucize" Filminin Galası Yapıldı
Vizyona 1 Ocak'ta giren, senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı "Mucize" filminin Antalya galası gerçekleştirildi.  "Beyaz Melek", "Güneşi Gördüm" ve "New York'ta Beş Minare" filmlerini beyaz perdeye taşıyan yönetmen ve oyuncu Kırmızıgül'ün 4.
Beyaz Melek - 01.01.2015
Diyarbakır'da "Mucize" Filminin Galası Yapıldı
Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği "Mucize" filminin galası Diyarbakır'da yapıldı.  "Beyaz Melek", "Güneşi Gördüm" ve "New York'ta Beş Minare" filmlerini beyaz perdeye taşıyan yönetmen ve oyuncu Kırmızıgül'ün 4.
Beyaz Melek - 31.12.2014
Mucize" Filmi Yarın Vizyona Girecek
"Beyaz Melek", "Güneşi Gördüm" ve "New York'ta Beş Minare" filmlerini beyaz perdeye kazandıran yönetmen ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül'ün 4.
Beyaz Melek - 31.12.2014
Mucize Filminin Almanya Galası Yapıldı
 Beyaz Melek, Güneşi Gördüm ve New York'ta Beş Minare gibi filmlerle beğeni toplayan yönetmen ve senarist Mahsun Kırmızıgül, dördüncü filmi Mucize ile Almanya'da da sinemaseverlerle buluştu.
Beyaz Melek - 02.10.2014
Mahsun Kırmızıgül'ün Son Filminin Fragmanı Çıktı
Kırmızıgül, gişede büyük başarı yakalayan ve toplamda 10 milyon seyirciyi geçen Beyaz Melek, Güneşi Gördüm  ve  New York'ta Beş Minare'den sonra kariyerinin dördüncü filmi Mucize'nin fragmanını sinemaseverlerle paylaştı.
Beyaz Melek - 25.09.2014
Mehdi Eker : Kardeşlik İklimi Yeşermeye Başladı
"BEYAZ MELEK FİLMİNDEKİ ÇIRA TUTUŞTURMA SAHNESİNİ MAHSUN'A BEN SÖYLEMİŞTİM" Müziğiyle, edebiyatıyla, şiiriyle, sesiyle sözüyle, sazıyla, yarattığı tarımsal hasılayla Diyarbakır'ın kadim bir kültür merkezi olduğunu belirten Bakan Eker "Kültür ve Karpuz Festivali nedeniyle biz unutulan değerleri, unutulan motifleri, unutulan güzellikleri tekrar hayata geçiriyoruz.
Beyaz Melek - 04.06.2014
Evden Çıkarıldığı İçin Parkta Yaşadığı İddiası
İzmir'de kirası ödeyemediği için evsiz kaldığını ve 16 yaşındaki öğrenci kızıyla parkta yaşamak zorunda kaldığını iddia eden Mücella Kaplan, çevredekilerin yardım ettiğini söyledi.   Karabağlar ilçesi Vatan mahallesindeki Beyaz Melekler Parkı'nda gazetecilere açıklama yapan 57 yaşındaki Mücella Kaplan, kirasını ödeyemediği için ev sahibi tarafından evden çıkarıldığını, 16 yaşındaki kızıyla parkta yaşamaya başladığını iddia etti.
Beyaz Melek - 15.05.2014
Hemşireler Haftası
Tütüncü, hemşirelerin, sağlık hizmetlerinin her aşamasında yanımızda olan "beyaz melekler" olduğunu ifade ederek, "Koşullar ne olursa olsun sabırla hareket ederek, insan sevgisi, şefkat ve bilgiyle ile harmanlanmış, meziyetleri ile görevlerini en güzel şekilde ifa etmektedirler.
Beyaz Melek - 13.05.2014
Hemşirelik Haftası
"Toplumun en büyük serveti olan sağlığın kazanılması ve korunmasında hemşirelik önemli bir yere sahiptir" ifadesinde bulunan Yılmaz, şunları kaydetti: "Önce İnsan diyerek, insan yaşamının kutsallığından ödün vermeksizin özveri ve sabırla mesleğini yürüten, sağlık sistemimizin olmazsa olmaz asli unsurlarından değerli hemşirelerimizin Hemşireler Haftasını kutluyor, mesleklerinde başarı, huzur ve mutluluklar diliyorum. Sağlık bir toplumun en büyük servetidir. Bu servetin kazanılmasında ve korunmasında hemşirelik mesleği çok önemli bir yere sahiptir. Dil, din, ırk, renk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin fedakarlık içinde icra edilen hemşirelik mesleği güç çalışma şartlarını gerektiren insan sevgisiyle dolu, özveri, sabır, hoşgörü kavramlarını içinde barındıran zor ama onurlu ve kutsal bir meslektir. Toplumların gelişmişlik düzeyini belirleyen unsurlardan biri olan sağlık hizmetlerinin önemli bir kısmını yüklenen hemşirelerimiz, sorumluluk bilinciyle vazifelerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Değişen sağlık ihtiyaçları kapsamında hasta haklarına, hasta yakınının beklentilerine en uygun şekilde cevap vererek, verimli ve etkin bir sağlık hizmeti sunan hemşirelerimizin, sadece hemşireler gününde değil, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum." Son yıllarda sağlık kuruluşlarındaki teknolojik yenilikler ve çalışma koşullarındaki iyileştirmelerin hemşirelerin moral ve motivasyonunu artırdığını belirten Yılmaz, şöyle devam etti: "Sağlığın insan için en önemli hazine olduğunun bilinci içinde meslek hayatlarına ettikleri yeminle başlayan hemşirelerimiz, yüzü gülen her hastada bunun gururunu ve onurunu tekrar tekrar yaşamaktadırlar. Bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakar, cefakar ve sağlık ordumuzun "Beyaz Melekleri" olarak adlandırılan hemşirelerimizin Hemşireler Haftasını kutlayarak, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.
Beyaz Melek - 13.05.2014
Kızılcahamamlı Engelliler Gölbaşı'nda Eğlendi
Atatürk Sahil Parkı'nda düzenlenen programda Ankara Kulübü Gölbaşı Şubesi Seğmen ekibinin gösterisi, Altındağ Belediyesi down sendromlu çocukların gösterisi, Gölbaşı Bahçelievler Özel Eğitim Merkezi öğrencileri Ankara Oyun Havaları gösterisi ve pandomim izleyicilerini ilgisini çekti. Beyaz Melekler, Büyükşehir Belediyesi görme engelli müzik grubu ile Altındağ Belediyesi görme engelliler müzik grubu da beğeniyle izlenen gösteriler sergiledi.
Beyaz Melek - 12.05.2014
Hemşirelik Haftası
Dinar Devlet Hastanesinde, "Hemşirelik Haftası" etkinlikleri kapsamında, hastane yönetimi tarafından program düzenlendi.   Hastane Yöneticisi Bora Büyükvanlı, programda yaptığı konuşmada, hemşireliğin çok eskiye dayanan ulvi bir meslek olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Böylesine önemli bir mesleğin beyaz melekler adına mutlaka sahip çıkılması gerekir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beyaz Melek Haberleri | Beyaz Melek Haber - Haberler - Sayfa 4 - Beyaz Melek haberleri, son dakika beyaz melek haber ve gelişmeleri burada. Beyaz Melekler Siyahlara Büründü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 07:47:59. #1.14#
title