Beyaz İbo'yu Yorumladı

Beyaz İbo'yu Yorumladı

Beyazıt Öztürk, İbo Show Programına Konuk Olurken, İbrahim Tatlıses'in Programda Söylediği ve Bazen Nereye Gittiği Belli Olmayan Sözlerine Değindi.

Beyaz İbo'yu Yorumladı

BEYAZIT ÖZTÜRK, İBO SHOW PROGRAMINA KONUK OLURKEN, İBRAHİM TATLISES'İN PROGRAMDA SÖYLEDİĞİ VE BAZEN NEREYE GİTTİĞİ BELLİ OLMAYAN SÖZLERİNE DEĞİNDİ.

Televizyon gazetesinin haberine göre, Emel Müftüoğlu ve şarkıcı Orhan Ölmez ile birlikte atv'de ekrana gelen 'İbo Show' programına konuk olan Beyazıt Öztürk, Tatlıses'in programında söylediği sözlere değindi.

Zaman zaman kameralar aracılığıyla çeşitli mesajlar veren ve çoğunlukla da mesajları kime gittiği belli olmayan İbrahim Tatlıses, bu programda da yine ilginç sözler söyledi.

Beyazıt Öztürk, dikkatini çeken bu duruma şu tespiti yaptı:

'Senin konuşmalarda bir şey oluyor. Sen böyle konuşmaya başlarken doğaçlama giriyorsun, nereye gideceği belli değil diye. Onu seziyorum, en azından. Konuşmanın yarısında söylediğin şey sana bir sürü şey hatırlatmaya başlıyor. Sen konuşmalarda yarısından sonra hakimiyeti alıp oradan bir gazla vallaha acayip güzel gidiyor. Sonunu da acayip güzel bağlıyorsun, o da bir hüner yani.'

'DO YOU UNDERSTAND?'

Sabah gazetesinde televizyon eleştirmenliği yapan Yüksel Aytuğ'un bir köşe yazısında 'İbrahim Tatlıses'e metin yazarı gerek' şeklinde görüş belirttiğini ifade eden Tatlıses, 'O zannediyor ki biz metin yazıyoruz. Veya bir yazarımız var o yazıyor, ben ezberliyorum. Benim ezberim hiç yok Yüksel Bey... Do you understand? (Anladın mı?) Hiç ezberim yok. Ben içimden yakaladımsa giderim, yakalayamadımsa bazen zırvalıyorum' diye konuştu.

Kaynak: Gecce