Beyaz Bu İşe Çok Bozuldu!!

Beyaz Bu İşe Çok Bozuldu!!

Bir Dönem Sezen Aksu'yu Programına Getirmek İçin Büyük Uğraş Veren ve Sonunda Dileğine Kavuşan Beyaz, Özgü Namal'ın, Aksu'nun Doğumgününe Katılarak Düet Yaptıkları Açıklamasına Çok Bozuldu...

Beyaz Bu İşe Çok Bozuldu!!
11.11.2008 23:20 | Son Güncelleme: 11.11.2008 23:20

BİR DÖNEM SEZEN AKSU'YU PROGRAMINA GETİRMEK İÇİN BÜYÜK UĞRAŞ VEREN VE SONUNDA DİLEĞİNE KAVUŞAN BEYAZ, ÖZGÜ NAMAL'IN, AKSU'NUN DOĞUMGÜNÜNE KATILARAK DÜET YAPTIKLARI AÇIKLAMASINA ÇOK BOZULDU...

Her fırsatta Sezen Aksu'yu öven ve beğenisini dile getiren Beyaz, anlaşılan Aksu'ya yeterince yakın duramamaktan dertli!

CNNTURK'teki 'Nası Yani?' programına konuk olan Özgü Namal ile aralarında geçen sohbet ve Beyaz'ın yüzünün aldığı şekil dikkatlerden kaçmadı.

Namal'ın biraz da kinayeli bir tavırla söylediği sözler Beyaz'ı pek bir hüsrana uğrattı.

Programdaki konuşmalar sırasında söz, Özgü Namal'ın 'Güneşin Oğlu' filminde şarkı söylemesine geldi. Namal, yönetmen Onur Ünlü'ye inandığı için filmde şarkı söylemekten rahatsızlık duymadığını ifade etti.

Bu sırada Meral Okay'ın araya girerek 'O Sezen Aksu ile düet yapmış kadın' ifadesini kullanması üzerine şaşıran Beyaz'ın yüzü asıldı ve işi espriye vurdu. İkili arasında kinayeli bir konuşma yaşandı.

Beyaz: Öyle mi? Nerede?

Özgü Namal: Evet. Her yerde! Doğumgününde.

Beyaz: Nasıl?

Özgü Namal: Bayağı çatır çatır..

Beyaz: !!!

Özgü Namal:Sen yaptın mı Sezen Aksu ile düet?

Beyaz: Hayır yapmadım!! Beni çağırmadı o doğumgününe!

Özgü Namal: Sen yok muydun o doğumgününde?

Beyaz: Yoktum!

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title