Beyaz'a Evlilik Baskısı

Beyaz'a Evlilik Baskısı

Beyazıt Öztürk, Evlilik Mevzuundan Bir Türlü Kurtulamadı. En Son İbo Show Programında Muhatap Olduğu Soru Üzerine Farklı Bir Açıklama Yapmak Durumunda Kaldı.

Beyaz'a Evlilik Baskısı

BEYAZIT ÖZTÜRK, EVLİLİK MEVZUUNDAN BİR TÜRLÜ KURTULAMADI. EN SON İBO SHOW PROGRAMINDA MUHATAP OLDUĞU SORU ÜZERİNE FARKLI BİR AÇIKLAMA YAPMAK DURUMUNDA KALDI.

İbo Show programına konuk olan Beyazıt Öztürk, burada da evlilik meselesinden kaçamadı. Televizyon gazetesinin haberinde İbrahim Tatlıses, Beyaz'ın annesine olan düşkünlüğünü hatırlattıktan sonra 'Bu annen yüzünden kimseyi bulamamak gibi bir şey olabilir mi?' şeklinde bir soru yöneltti.

Uzun süredir evlilik konusunda bir çok soruya muhatap olan Beyazıt Öztürk, Tatlıses'in bu sözleri üzerine 'Geldik, hoşgeldik. İnecek var' diyerek memnuniyetsizliğini sergiledi.

Artık evlilik muhabbetinden ve 'anne' olayından bir hayli sıkıldığı belli olan Beyaz, canlı yayında şu açıklamayı yaptı:

'İnsanlar kafalarında bizi gördükleri kadarıyla bir şekle oturtuyorlar ve o şekilden kimse o insanı çıkartmak istemiyor dışarı. O hep öyle kalsın istiyor. Beyazıt Öztürk deyince insanların aklına, uçlaşmış şeyler var herkesin kafasında. 'R'leri söyleyemez, annesini sever, bekardır' açılan konular genelde işte bunlardır. Onun için de bu anne olayı, ben 6 sene önce annemle ilgili konuşmayı da, röportaj yapmayı da, anneme de herhangi birisinin mikrofon uzatmasını da hem kendime yasakladım, hem ona yasakladım. Ben de normal Eskişehir'den gelen bir adam olduğum için programlarda da evdeki konuşuyormuş gibi konuşuyorum. Konu tamam çok güzel bir yere geldi ama bazı şeyler vardır abartılınca tersine döner. Baktık ki bu anne olayı yanlış bir yerlere de gidebilir. 'Annesini çok kullanıyor, annesinin adını çok geçiriyor' gibi yerlere gidebilir diye ben dedim ki, 'Yasak'. Taa o dönemden insanların kafasında hep böyle bir şey kaldı. Yoksa annem hayatta böyle şeylere karışmaz.'

Beyaz, evlilik konusunun kendisine sürekli sorulmasından duyduğu rahatsızlığı ifade ederek, 'Konuşmamaya gayret ediyorum ama ben konuşmadıkça konu açılıyor. Benim konu ile ilgili entresan cevaplarım yok. Bir cevabım var, aynı cevabı vermekten sıkıldım' dedi.

Programında zaman zaman çeşitli gaflara imza atan İbrahim Tatlıses, espri yapayım derken, gaf yaptı. Beyaz'a kız bulmaya çalışan Tatlıses, 'Elimde kalmış bir bacım var, onu sana yamayabilir miyim? Bir saattir onun peşindeyim' şeklinde konuştu. H2

Kaynak: Gecce