Besni Mustafa Baba İlköğretim Okulu Öğrencisi Özgür Karabayır, Oks'de Türkiye Birincisi Oldu

Besni Mustafa Baba İlköğretim Okulu Öğrencisi Özgür Karabayır, Oks'de Türkiye Birincisi Oldu

Adıyaman'ın Besni İlçesi Orta Öğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks), Büyük Başarıya İmza Attı. Türkiye Birincisinin Çıktığı İlçede Büyük Bir Mutluluk Var.

Besni Mustafa Baba İlköğretim Okulu Öğrencisi Özgür Karabayır, Oks'de Türkiye Birincisi Oldu

Adıyaman'ın Besni ilçesi Orta Öğretim Kurumları Sınavı'nda (OKS), büyük başarıya imza attı. Türkiye birincisinin çıktığı ilçede büyük bir mutluluk var.

Besni Mustafa Baba İlköğretim Okulu Öğrencisi Özgür Karabayır, Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nda(OKS) Türkiye birincisi oldu.

Birincilik sevincini öğretmenleri ve aileleri ile birlikte yaşayan Özgür Karabayır, başarıyı planlı çalışma, öğretmenlerine ve özellikle ailesinin büyük desteğine bağladı.

Özgür Karabayır, "Özellikle başarımda öğretmenlerim ve ailemin katkısı büyük oldu hepsine çok teşekkür ederim. Onların destekleri ile derslerimize çalıştık." dedi.

Karabayır, sınavdan çıktıktan sonra iyi bir derece geleceğini beklediğini belirtirken, "Özellikle zamanımı düzenli kullandım. OKS benim için kolay geçti. Sınavdan çıktıktan sonra bu başarıyı bekliyordum. Emek verdikten sonra o emek asla boşa çıkmaz. Gelmiş geçmiş bütün öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Sonuçları öğretmenlerim ve arkadaşlarımla birlikte öğrendim. Başarımı öğretmenlerime sarılarak kutladım." diye konuştu.

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Hasan Alaköse, "Öğrencimizin başarısı bizi çok mutlu etti. Öğrencimizde emeği geçen öğretmenlerimize ve özellikle ailesine teşekkür ederim. İnşallah ileriki yaşantısında da başarılı olur. Adıyaman'ın OKS başarısınıda ileriye taşımış oldu." şeklinde konuştu.

Adıyaman Besni Milli Eğitim Müdürü Mehmet Arslan ise "Bu sonucu bekliyorduk. Özgür'e bundan sonraki öğrenim hayatında başarılar diliyorum. Ayrıca Mustafa Baba İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Karakuş ve emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ederim." diye konuştu.

Kaynak: CHA