Beşir Köksal Haberleri

Beşir Köksal haber, Beşir Köksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beşir Köksal - 10.04.2017
Başkan Aydın Gıda Bankasına Destek İstedi
Programa TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan, Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Recep Toparlı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile Hayat Ağacı Derneğine katkı sağlayanlar katıldı.
Beşir Köksal - 06.04.2017
Anadolu Ajansı 97 Yaşında
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Anadolu Ajansının (AA) kuruluşunun 97. yılını kutladı.
Beşir Köksal - 05.04.2017
Vakıfların Kira İndirimi
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Vakıflar Genel Müdürlüğünün kira bedellerinde indirime gitmesinin esnafı sevindirdiğini belirtti.
Beşir Köksal - 04.04.2017
Kosgeb'in Kredi Desteği Esnafı Sevindirdi
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, KOSGEB tarafından kobilere yönelik olarak sağlanan sıfır faizli kredi desteğinden kentte 2 bin 180 kişinin faydalandığı belirtti.
Beşir Köksal - 30.03.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş Açıklaması
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Beşir Köksal, Elitaş'a Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim hediye etti.
Beşir Köksal - 17.03.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, "Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 13.03.2017
Hollanda ve Almanya'nın Skandal Tavrına Tepkiler
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Hollanda ve Almanya'nın skandal tavrını kınadı.
Beşir Köksal - 27.02.2017
Bik Sivas Müdürü Karakaya'nın Ziyaretleri
SESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Karakaya ziyaretinde SESOB Başkanı Beşir Köksal ile görüş alışverişinde bulundu.
Beşir Köksal - 22.02.2017
Ustalık Belgesi Kapsamından Çıkarılan Meslekler
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, çıraklık eğitimi uygulamaları kapsamındaki mesleklerden 14'ünün ustalık belgesi kapsamından çıkarıldığını ve mesleki yeterlilik belgesi şartının ortadan kaldırıldığını bildirdi.
Beşir Köksal - 17.02.2017
Aşıklar Derneği Başkanı Ayık'ın Sesob Ziyareti
Sivas Fasıl Heyeti Aşıklar ve Halk Oyunları Derneği Başkanı Ahmet Ayık, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.
Beşir Köksal - 09.02.2017
Cü'nün Kuruluşunun 43. Yıl Dönümü
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Cumhuriyet Üniversitesinin (CÜ) kuruluşunun 43. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 09.02.2017
Köksal'dan Gıda İşletmecilerine Uyarı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Türk Gıda Kodeksi Etiketleme ve Tüketicileri Bilgilendirme Yönetmeliğinin yayımlandığını ve yürürlüğe girdiğini belirtti.
Beşir Köksal - 07.02.2017
İşkur İl Müdürü Canpolat'tan Köksal'a Ziyaret
Sivas Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü (İŞKUR) Hikmet Canpolat, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.
Beşir Köksal - 03.02.2017
Kusi Heyetinin Köksal'ı Ziyareti
Kamu-Üniversite ve Sanayi İşbirliği (KUSİ) heyeti, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.
Beşir Köksal - 01.02.2017
Köksal'dan Ölçü ve Tartı Muayenesi Uyarısı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, ölçü ve tartı aletlerinin belli aralıklarla periyodik muayeneye tabii tutulduğunu belirterek, esnaf ve sanatkarları uyardı.
Beşir Köksal - 27.01.2017
Sivas'ta 7 Bin Kişilik Cami Yapılacak
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, bu çalışmaya herkesin sahip çıkması gerektiğini kaydetti.
Beşir Köksal - 11.01.2017
Sesob'dan Bik Müdürü Karakaya'ya Ziyaret
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Basın İlan Kurumu İl Müdürlüğü görevine atanan Sabri Karakaya'yı ziyaret etti.
Beşir Köksal - 10.01.2017
Çedaş Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi
Programa, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nazım Yakut, TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, CLK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.
Beşir Köksal - 03.01.2017
Sigortalıların Borç Ödeme Süreleri Uzatıldı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, kurumun tahsilat sistemlerinde yaşanan aksaklıklar nedeniyle borç ödeme süresinin 9 Ocak tarihine kadar uzatıldığını belirtti.
Beşir Köksal - 20.12.2016
Kobi'lere Kosgeb Desteği
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Küçük ve Orta İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi'nin (KOSGEB) KOBİ'lere yönelik olarak 50 bin liraya kadar destek vereceğinin açıklanmasının ardından yoğunluk yaşanmaya başladığını söyledi.
Beşir Köksal - 16.12.2016
Belediye Başkanı Aydın Sesob'u Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Sami Aydın, ziyaretleri kapsamında SESOB Başkanı Beşir Köksal ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek bir süre görüştü.
Beşir Köksal - 15.12.2016
Köksal, Pmyo Müdürü Oran'ı Ziyaret Etti
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Müdürü Adnan Oran'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beşir Köksal Haberleri | Beşir Köksal Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Beşir Köksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Beşir Köksal kimdir, hayatı ve biyografisi. Turizm Haftası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 20:28:33. #1.16#

title