Beşiktaşlı Quaresma: "Bugün Sahada Takım Bütünlüğünü Ön Plana Çıkardık"

Beşiktaşlı Quaresma: "Bugün Sahada Takım Bütünlüğünü Ön Plana Çıkardık"

"Eksik kalınca daha fazla mücadele ettik""Oğlum doğduğundan beri bana şans getiriyor""Bundan sonra kim gelirse gelsin kazanmak için hazırız"Beşiktaş ile Olympiakos arasında oynanan ve siyah beyazlı ekibin 4-1'lik üstünlüğü ile sona eren maçın ardından açıklamalarda bulunan Ricardo Quaresma,...

Beşiktaşlı Quaresma:

"Eksik kalınca daha fazla mücadele ettik"

"Oğlum doğduğundan beri bana şans getiriyor"

"Bundan sonra kim gelirse gelsin kazanmak için hazırız"

Beşiktaş ile Olympiakos arasında oynanan ve siyah beyazlı ekibin 4-1'lik üstünlüğü ile sona eren maçın ardından açıklamalarda bulunan Ricardo Quaresma, "Bütün takımı tebrik etmem lazım. Bugün sahada takım bütünlüğünü ön plana çıkardık. 11'e 11 oynarken daha üstündük. 10 kişi kalınca bizim için zor oldu" dedi.

"EKSİK KALINCA DAHA FAZLA MÜCADELE ETTİK"

Karşılamanın 39'uncu dakikasında eksik kalınca daha fazla mücadele ettiklerini kaydeden Quaresma, "Acı çektik, maçı kazandık. Bu maçı geride bıraktık pazar günü çok önemli bir maçımız var onu düşünüyoruz. Önümüzde 3 gün var, iyi dinleneceğiz. Hocamız en iyileri seçerek yeniden sahaya sürecek. Çalışacağız, işimizi yapacağız ve onları mutlu edeceğiz" diye konuştu.

"OĞLUM DOĞDUĞUNDAN BERİ BANA ŞANS GETİRİYOR"

Quaresma, oğlunun doğduğundan beri kendisine şans getirdiğini söyleyerek, "Benim hakkımda çıkan haberleri benden daha iyi biliyorsunuz. Bazen doğru olmayan şeyler çıkınca yorgunluk ve bıkkınlık oluyor" şeklinde konuştu.

Quaresma sözlerini UEFA Avrupa Ligi'nde bundan sonra hangi takım gelirse kazanmak için hazır olduklarını söyleyerek sonlandırdı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

Quaresma'nın açıklamaları

Detaylar

MUSTAFA AKIN - SERCAN SAPANATAN / İSTANBUL,

16.03.2017 - Haber Kodu : 170316276