Beşiktaşlı Futbolcular Kıvanç Oktay'ın Konut Projesinin Tanıtımına Katıldılar

Beşiktaşlı Futbolcular Ve Teknik Heyet Sabah Antrenmanının Ardından, Siyah Beyazlı Kulübün Yöneticilerinden Kıvanç Oktay'ın Sahibi Olduğu Ve Çekmeköy Yakınlarında İnşaatı Süren Türkiye'nin İlk Butik Konut Projesinin Tanıtımına Katıldılar. Toplu Olarak Takım Otobüsü İle Tanıtıma Giden Siyah Beyaz...

Beşiktaşlı Futbolcular Kıvanç Oktay'ın Konut Projesinin Tanıtımına Katıldılar

Beşiktaşlı futbolcular ve teknik heyet sabah antrenmanının ardından, siyah beyazlı kulübün yöneticilerinden Kıvanç Oktay`ın sahibi olduğu ve Çekmeköy yakınlarında inşaatı süren Türkiye`nin ilk butik konut projesinin tanıtımına katıldılar. Toplu olarak takım otobüsü ile tanıtıma giden siyah beyazlı futbolculardan bir kısmı yapımı süren evlerden satın aldı.

Tanıtımda futbolcular ve teknik ekip ile fotoğraf çektiren Kıvanç Oktay, Beşiktaşlı futbolcuların her zaman önceliği olacağını ve onların kendisine uğur getireceğine inandığı belirtti.

Siyah beyazlı ekibin yeni transferlerinde Burak ve İbrahim Toraman tanıtım sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Burak yeni sezon hazırlıklarının tüm yoğunluğu ile sürdüğünü belirterek, ¨Yoğun ve yorucu şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yeni sezona yavaş yavaş hazırlanıyoruz. Takımda çoğumuz yeniyiz. Uyum süreci biraz uzun olabilir. Büyük bir camiaya geldik. Genç futbolcularız. Almanya kampına kadar bu sorunların çözüleceğine inanıyorum¨.
Beşiktaş`ın tecrübeli oyuncusu İbrahim Toraman da kondüsyon olarak iyi bir seviyeye geldiklerini ve sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerin vurgulayarak, ¨ Fransa`da da burada kondüsyon ağırlıklı çalışıyoruz. Bu yönden iyi bir seviyeye geldik. Herkesin bildiği gibi yeni ve genç bir takımız. Özellikle ligin başlamadan ve oynayacağımız hazırlık karşılaşmalarında bizden çok iyi bir performans beklenmemesi lazım. Biz zamanla bir yerlere geleceğiz. Son iki sezondur iyi başlangıçlar yapamıyoruz. Son iki sezonki kötü başlangıçlar moralimizi de bozuyordu. Bu sene böyle olmaması için elimizden geleni yapacağız. Gelen tüm yabancı transferlerimiz iyi. Delgado da iyi bir futbolcu olmasının yanı sıra çok çalışkan bir oyuncu. İleride pas dağıtmasının yanı sıra geriye gelip bize de yardımcı oluyor¨ diye konuştu.

GÖRÜTÜ DÖKÜMÜ:
- Futbolcuların konutun maketini incelemeliri
- Toplu Fotoğraf
- Burak ve İbrahim Toraman Röp.

(HABER: ÖVÜNÇ ÖZDEM - KAMERA: ALİ DANAŞ/ GİR)