Beşiktaş, Yeni Sezon Hazırlıklarını Avusturya'da Sürdürüyor

Beşiktaş, Avusturya Kampının İlk Gününde Akşam Yaptığı İdmanla Hazırlıklarını Sürdürdü. Siyah-beyazlılarda Koray Avcı ile Batuhan Karadeniz de Kampa Katıldı.

Beşiktaş, Yeni Sezon Hazırlıklarını Avusturya'da Sürdürüyor

Beşiktaş, Avusturya kampının ilk gününde akşam yaptığı idmanla hazırlıklarını sürdürdü. Siyah-beyazlılarda Koray Avcı ile Batuhan Karadeniz de kampa katıldı.

Sabah kamptaki ilk idmanını yapan Siyah-Beyazlılar akşam günün ikinci antrenmanını yaptıktan sonra dinlenmeye çekildi. Şili Milli Takımı'nın kampında bulunan Tello ile sakatlıkları bulunan Murat Şahin, Mert Nobre, Mehmet Sedef ve İbrahim Kaş antrenmana katılmadı. Sabahki çalışmada düz koşu yapan Gökhan Güleç ise akşam antrenmanında takımla birlikte çalıştı.

Yaklaşık 1,5 saat süren antrenman sağanak yağmur altında yapıldı. Takım halinde ısınmanın ardından dar alanda çok pas çalışması yapan Siyah-beyazlı futbolcular, şut çalışması ve çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Çalışmaya kamp alanına yakın bölgelerden gelen gurbetçi vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.

Öte yandan, çocuğunun doğumu nedeniyle izin alan Koray Avcı ile Karadeniz Oyunları'nda U-16 Milli Takımı'nda bulunan Batuhan Karadeniz, akşam saatlerinde kampa dahil oldular.

Beşiktaş, hazırlıklarını yarın yapacağı üç idmanla sürdürecek.

(MFS-MFS-S)

Kaynak: İHA