Beşiktaş, Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Beşiktaş, Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor. Daha Önceki Antrenmanlarda Yer Almayan Siyah-beyazlıların Milli ve Yabancı Futbolcuları, Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı.

Beşiktaş, Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Daha önceki antrenmanlarda yer almayan Siyah-beyazlıların milli ve yabancı futbolcuları, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Yeni sezon hazırlıklarını teknik direktör Eruğrul Sağlam yönetiminde Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde sürdüren Siyah-beyazlıların akşam gerçekleştirilen antrenmanda 25 Haziran'dan bu yana çalışmalara katılan futbolcular izin oldukları için yer almazken, milli ve yabancı futbolcular ise bugün sezon hazırlıklarına başladı.

Bugüne kadar izinli olan milli oyuncular Hakan Arıkan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Gökhan Zan, Serdar Kurtuluş ile yine bugüne kadar izinli olan yabancı futbolcular Bobo, Ricardinho ve Delgado akşam saatlerinde 1 saatlik koşu çalışmasıyla sezonun ilk idmanını yaptılar. Çalışmaya yarına kadar izinli olan ve henüz ülkesinden dönmeyen Nobre, Copa Amerika'da Şili Milli Takımı'nda yer alan Tello ve bugün imza atan Edouard Cisse katılmadı. Nobre'nin yarın akşam idmanına katılması beklenirken, yarın sabah

Fransa'ya gidecek olan Cisse Çarşamba günü İstanbul'a dönecek.

Siyah-beyazlı ekip, yarın yapacağı üç antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

(MFS-MFS-S)

Kaynak: İHA