Beşiktaş, Yalova'da Bursaspor Maçını Beklemeye Başladı

Turkcell Süper Ligi'nin 32. Haftasında Yarın Deplasmanda Bursaspor ile Oynayacağı Karşılaşmanın Hazırlıklarını Tamamlayan Beşiktaş, Geceyi Geldiği Yalova'da Geçirecek.

Beşiktaş, Yalova'da Bursaspor Maçını Beklemeye Başladı

Turkcell Süper Ligi'nin 32. haftasında yarın deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayan Beşiktaş, geceyi geldiği Yalova'da geçirecek.

Deplasmanda Bursaspor ile zorlu bir mücadeleye çıkacak olan Beşiktaş, konaklamak için Bursa yerine Yalova'yı seçti. Bugün Eskihisar'dan feribotla Yalova'ya geçen Beşiktaş kafilesi, geceyi Elegance Resort Otel'de geçirecek. Otele polis eskortu eşliğinde gelen Beşiktaş kafilesi, otel önünde toplanan taraftarlardan da büyük ilgi gördü. Siyah-beyaz bayraklarla donatılan otelde kafile, Beşiktaş marşları ve çiçeklerle karşılandı. Taraftarlar, futbolculardan ve Teknik Direktör Tigana'dan imza alıp fotoğraf

çektirebilmek için birbirleri ile yarıştı. Ardından otele geçen Beşiktaş kafilesi, geceyi otelin en üst katında kendileri için ayrılan bölümde geçirecek. Oteldeki diğer müşterilerin Beşiktaş'ın bulunduğu kata giriş çıkışına ise izin verilmeyeceği öğrenildi.

Beşiktaş yarın Bursa'ya hareket edecek.

(SÇ-MFS-OK-S)

Kaynak: İHA