Beşiktaş Top Başı Yaptı

Beşiktaş, 2008 -2009 Sezonunun Hazırlıklarına, Bugün Akşam Saatlerinde Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde Yaptığı Antrenmanla Başladı.

Beşiktaş Top Başı Yaptı

Beşiktaş, 2008-2009 sezonunun hazırlıklarına, bugün akşam saatlerinde Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen antrenman öncesi futbolcular ve teknik heyet basın mensuplarına toplu olarak poz verdiler. Akşam yapılan antrenmana milli takım kamplarında oldukları için tatile çıkmayan Rüştü ve Tomas Sivok'un dışındaki tüm oyuncular katılırken, geçen sezon farklı takımlarda kiralık olarak oynayan ve PAF takımdan gelecek vaadeden 10 oyuncu çalışmada yer aldı.

Bu arada, yeni transferlerden Anthony Seric, Ekrem Dağ ve Tuna Üzümcü ilk kez siyah beyazlı takımla antrenmana çıktı. Toplam 29 oyuncunun katıldığı çalışma yaklaşık 1 saat sürdü. Teknik Direktör Sağlam, bu ilk antrenmanda oyuncularına sadece kondisyon çalışması yaptırdı.

2 Temmuz'a kadar İstanbul'da çalışmalarını sürdürecek olan sihay-beyazlılar, iki etap halinde yapacağı yurt dışı kampının ilk bölümünü 2-16 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'nın Leogang bölgesinde yapacak. Beşiktaş hazırlıklarının ikinci etabını ise 23 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında Avusturya'nın Loipersdorf bölgesinde gerçekleştirecek ve bu bölümde de 3 hazırlık maçı oynayacak.