Beşiktaş'tan TFF'ye flaş çağrı: Karar tekrar gözden geçirilsin

13 Şubat 2020 18:23

Beşiktaş Kulübü, TFF'den Göztepe maçı için verilen kararın tekrar gözden geçirilmesini talep etti.


YORUMLAR (15)
 • AĞLAYAN DEĞİL HAKEDEN KAZANDI:
  İSTEDİĞİNİZ KADAR ALGI OPERASYONU YÜRÜTÜN, GÖZTEPE EZE EZE YENMİŞTİR! AĞLAMALARINIZ BU KEZ BİZANS OYUNLARINIZ TUTMADI DİYE Mİ? YAZIK...
 • ALPBJK:
  Her şeyin ilki hep Beşiktaşta denenir. Papila yıllar önce imkansızı Beşiktaşa uyguladı. Defalarca şampiyonluk yarışında lüzumsuz kartlar, ilgisiz penaltılar bize uygulandı. Kulübe, oyunculara, taraftara verilemez denen cezalar verildi. . . Bu duruma gelen bir konuyu fbye ve gsye yap da görelim. iptal edilen bir rize-fb maçının yılında fb moral bulup lige tutunup şampiyon olmuştu.
 • F16:
  top göztepe sahasına geçiyo ordan tekrar atak başlıyo sonra faul oluyo tekrar orta gol derken bir sürü şey yaşanmış kural hatası diyo sanki direk kalceiyle karşıkarşıya kaldı ağlak kara kargalar normal bir gol yedinz
 • ASDDSA:
  o top beşiktaşlı oyuncuya verilse o faul pozisyonu yaşanmayacaktı. bu kadarda mı aklınız yok.
 • DOĞRUCU DAVUT:
  ZABAHA KADAR TEKRAR TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİN !!!! DEMİRÖREN REYİZ OLSA 8JK ŞAMPİYON OLACAKTI NE GÜZEL !!!!
 • ALPBJK:
  Demirören kadar BJKye zarar veren olmadı. BJK o dönemde bu kadar borçlandı. Demirören dönemi kupa tablosu: gs:15 fb:5 BJK:2 Sonuç olarak federasyonun başındakinin takımı fark etmez , önce gs, sonra fb gelir. . .
 • OLMAZZ:
  Yaa sen Fenerbahçe misin oturup hep beraber maçının tekrarını izleyip hakeme ceza verilsin..yeniden yeniden incelenip limitin artirilsin.. Ali koç un yok senin Beşiktaş sin sen.. sen susup kabulleneceksin..
 • TAM35:
  Ağlama sen:)))) Ağzına emzik Verin Beşikte Sallayın. . ) Tekrar olsa 5ler GÖZTEPE Tam 5iktaş olur. Biri Biberon Versinnnnnnn Şu Arkadaşlara:)
 • SAZAN SARMALI....:
  YAHU HİÇ BU KARARI FENERASYON TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİRMİ HALA OLAYA IYIMSER OLARAK BAKIYORSUNUZ.BAKINIZ FB TOP YEKÜN SALDIRIYOR BAŞKANI.HOCASI MALZEMECİSİ HİÇ CEZA ALMIYORLAR SİZDE AYNISINI YAPIN..
 • HERŞEYİMİZ BOZUK:
  Çünki hepsi bir tiyatro, buraya kadar hakem yardımlarıyla gelen fenerbahçe hedef saptırmaya çalışıyor. Hem hakemle maç kazanıyor hem hakemlere saldırıyor bu senenin taktiği bu. İnanılmaz kasıtlı hata yaparak feneri kazandıran hakemi bi sonraki hafta dinlendiriyorlar buna bile itiraz ediyor hakem niye maç almadı diye bunlar kadar yoldan çıkmış.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.