Beşiktaş'tan "Saldırı" Açıklaması

Beşiktaş'tan "Saldırı" Açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Kimi Kongre Üyelerinin Yöneticiler Kenan Öner, Ertunç Soğancıoğlu ve Behçet Ümitlen'e Saldırdığı ve Küfrettiği Yönünde Çıkan Haberleri Yalanladı.

Beşiktaş'tan

Beşiktaş Kulübü, kimi kongre üyelerinin yöneticiler Kenan Öner, Ertunç Soğancıoğlu ve Behçet Ümitlen'e saldırdığı ve küfrettiği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde adları geçen yöneticilere yönelik yapıldığı iddia edilen hareketler ve bu yöneticilerin istifa edeceği yönünde çıkan haberler hatırlatılarak, "Haberlerde adı geçen genel sekreterimiz ve icra kurulu başkanımız Kenan Öner'e, mali işlerden sorumlu asbaşkanımız ve icra kurulu üyemiz Ertunç Soğancıoğlu'na ve cimnastik ile atletizm şubelerinden sorumlu asbaşkanımız ve icra kurulu üyemiz Behçet Ümitlen'e, iddia edildiği gibi Marsilya seyahatine katılan bazı kongre üyelerimiz tarafından hiçbir zaman, hiçbir şekilde yumruklaşmaya varan küfürlü bir saldırı olmamıştır, olması da mümkün değildir. Aylar önce meydana gelen aile içi bazı tartışmalar, medya tarafından bir kriz haline getirilerek, kamuoyunda kulübümüzle ilgili olumsuz bir hava yaratılmak istenmektedir. Oysa ki bu yaşanan tartışmaların ardından, söz konusu kongre üyelerimiz adı geçen yöneticilerimizden özür dilemiş ve yöneticilerimizin de affetmesiyle konu aylar öncesinde kapanmıştır" denildi.

Bu arada istifa edecekleri yönünde adları geçen Öner, Soğancıoğlu ve Ümitlen de yaptıkları ortak açıklamada, son zamanlarda Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu'nun birlik ve beraberliğini yıkmaya yönelik çalışmaların medyayla hız kazandığını, Beşiktaş Kulübü yönetiminin bu oyunlara asla düşmeyeceğini savundular.

Kaynak: AA