HABER: Beşiktaş'tan Mehmet Topal hamlesi! Teklif yapıldı

Beşiktaş'tan Mehmet Topal hamlesi! Teklif yapıldı

4 Temmuz 2019 09:14
Beşiktaş'tan Mehmet Topal hamlesi! Teklif yapıldı

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Mehmet Topal'ın ismi Medipol Başakşehir ve Galatasaray ile anılmıştı. Tecrübeli futbolcu için Beşiktaş'tan sürpriz bir teklif geldi.

Haber Yorumları (6)
MEHMET SARI: fikret ormen futboldan anlamdığı gibi futbolcudanda anlamıyor zannediyorki avcı harikalar yaratacak bana göre bjk 3 beş maç parlasa bile gittikçe sönecek dayanıklı deneyimli teknik donanımlı bişr takım kuramatacaklar deneyimliler 35 civarı bitik oyuncukar olur fizik gücü olanlar düz tekniği olmayan hepini toplasan dorukhan etmez göz boyuyorlar
HATTRİCK/BJK: Mehmet Topal''a kadar düştük yani ! Çok iyi performans göstermiş olsa zaten , Fenerliler protesto etmez Fenerbahçe de kalırdı , kendinize yakıştırıyorsanız ey yönetim alın o zaman ! Fikret Orman taraftarlara karşı son derece saygısız davranmaya onları yok saymaya başladı ! Gün gelip defolup gidecek bu kulüpten kimsede suratına bakmaz sanırım .
KAMBOÇYALI: topal gitmez !
BAYA: tamamen geri zekalılık bunun adı
BESİKTASLİYİZ: dunyada topcu kalmamis gibi herkes birbirinin copunu aliyo noluyoz ya
TESPİTÇİ: herkes kendine yakışanı alır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title