Beşiktaş'tan Del Bosque Açıklaması

Beşiktaş'tan Del Bosque Açıklaması

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı ve Hukuk İşleri Sorumlusu Levent Erdoğan, Eski Teknik Direktörleri Vicente Del Bosque'ye 8 Milyon Avro Tazminat Ödeneceğine Dair Herhangi Bir Kararın Kendilerine Tebliğ Edilmediğini Söyledi.

Beşiktaş'tan Del Bosque Açıklaması

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı ve Hukuk İşleri Sorumlusu Levent Erdoğan, eski teknik direktörleri Vicente Del Bosque'ye 8 milyon Avro tazminat ödeneceğine dair herhangi bir kararın kendilerine tebliğ edilmediğini söyledi.

Levent Erdoğan, Del Bosque ile yaptıkları mukavele gereği taraflar arasında ihtilaf çıktığı takdirde meselenin halledilmesi için Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) başvurulacağının belirtildiğini ifade ederek, "Dava şu anda CAS'ta inceleniyor. İtalyan avukatımızla da görüştük. Del Bosque ile ilgili henüz bir karar çıkmadı. Zaten bize tebliğ edilmeden de böyle bir karar açıklanmaz" diye konuştu.

Del Bosque konusundaki haberin ilk olarak yabancı basında yer aldığını, kendilerine ise bu konuyla ilgili herhangi bir yazının gelmediğini vurgulayan Erdoğan, ''Zaten bahsedilen rakamlar, onların istediği abartılmış ve en üst seviyedeki rakamlar. Bir karar çıkmış olsa dahi böylesine yüksek rakamlarla çıkmaz" şeklinde konuştu.