Beşiktaş'ta Moraller Üst Düzyede

Iüübeşiktaş'ta Kaptanlar İbrahim Toroman ve İbrahim Üzülmez'in Kadro Dışı Bırakılmasına Rağmen Futbolcuların Morallerin Bir Hayli Yüksek Olduğu Gözlendi.

Beşiktaş'ta Moraller Üst Düzyede

ıÜüBeşiktaş'ta kaptanlar İbrahim Toroman ve İbrahim Üzülmez'in kadro dışı bırakılmasına rağmen futbolcuların morallerin bir hayli yüksek olduğu gözlendi.

Avusturya'nın Leogang kasabasında kamp yapan Beşiktaş günü iki idmanla tamamladı. Güne İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'in kadro dışı bırakılmasıyla başlayan siyah beyazlı ekipte futbolcuların morallerinin düşük olması beklenirken, akşam idmanında futbolcuların bir hayli neşeli tavırları dikkat çekti.

Sabah basına kapalı yapılan antrenmanın ardından, akşam basına açık yapılan idmana oyuncular düz koşuyla başladı. Düz koşuya yeni takım kaptanı Delgado öncülük etti. Düz koşunun ardından ısınma hareketleri yapan siyah beyazlılar daha sonra yası sahada el topu oynadı. Antrenmanın son bölümünde ise iki guruba ayrılan oyuncular, kanatlardan orta ve şut çalışması yaptı. Öte yandan dün takım kampına dahil olan yeni trasfer Uğur İnceman'da bugün yapılan her iki idmana katıldı. Ayrıca akşam antrenmanına Başkan Yıldırım Demirören'de katıldı.

Kaynak: CHA