Fikret Orman: Bu Yıl Çok Fazla Transfer Yapmayacağız

Fikret Orman: Bu Yıl Çok Fazla Transfer Yapmayacağız

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bu sene çok transfer yapmayacaklarını açıklayarak, "Bu sene inşallah yeni sezona kendi stadyumumuzda gireceğiz." dedi.

Fikret Orman: Bu Yıl Çok Fazla Transfer Yapmayacağız

Başkan Orman ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Kızılay Düğün Salonu'nda 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen geceye katıldı. Salonu dolduran yaklaşık üç yüz dernek üyesi Başkan Orman'ı ellerinde siyah beyaz bayraklarla karşıladı. Siyah beyazlı taraftarları selamlayan Başkan Orman'a dernek üyeleri de yakın ilgi gösterdi. Taraftarlar Başkan Orman'la fotoğraf çektirmek için sıraya girerken Beşiktaş formalarını imzalattılar. Beşiktaş Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Özköse, Ahmet Ürkmezgil ve Deniz Atalay'da geceye katılarak dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Gecede konuşan Başkan Orman, gerilerden geldikleri için çok çalışmaları gerektiğini belirterek, Rakiplerimize göre çok gerilerden geldik, ama artık yavaş yavaş bu aradaki farkı kapatmaya başladık. Herkes artık stadyumun açılmasını ve açılış tarihini konuşur pozisyonda olduğu için artık tüm camia buna inanmaya başladı. Bu bizi gerçekten çok mutlu ediyor ve bütün rakiplerimizi yakalamış olacağız. Bu sene inşallah yeni sezona kendi stadyumumuzda gireceğiz. Çok fazla transfer yapmayacağız. Bu seneyi iyi bir yerde bitireceğimizi tahmin ediyorum. Allah oyuncularımıza güç, kuvvet versin diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü'nün Düzce'ye yapmayı planladığı tesis ile ilgili verilen sözlerin tam olarak yerine getirilmemesinden yakınan Orman, şunları söyledi

Düzce'ye yatırımla ilgili projeler çizdirdik ve burada bir yatırım yapmak istedik. Fakat bize verilen sözler pek yerine gelmediği için işi sonlandıramadık. Şu an biz böyle bir yatırım yapacak iken bir kısmını satın alacağımız bir yere yapmak istiyoruz. Bu sorunlar çözülürse yatırım yapabiliriz. Ama olmazsa bizim için de önemli olan Beşiktaş'ın menfaatleri. Yatırım yaptığımız yerde kendi mülkümüz olsun istiyoruz. Bu sağlanırsa seve seve Düzce'ye yatırım yaparız.

Konuşmasının ardından Başkan Orman'a Düzce 1903 Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Faruk Darıyerli tarafından gümüş tabak hediye edilirken dernek üyeleri tarafından da tüfek ve kama hediye edildi. Başkan Orman eline aldığı tüfeği meraklı bakışlarla inceledi. Başkan Orman ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra dernek üyeleriyle birlikte yemek yiyerek çalan müzikler eşliğinde eğlendi.