Beşiktaş, Kayseri'de Çiçeklerle Karşılandı

Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda İngiltere'de Oynadığı Maçta Manchester United'ı Mağlup Eden Beşiktaş Takımı Kayseri'ye Geldi. Hava Yoluyla İngiltere'den Direk Kayseri'ye Gelen Siyah-beyazlı Takımın Teknik Heyeti ve Futbolcuları Taraftarlar Çiçeklerle Karşıladı.

Beşiktaş, Kayseri'de Çiçeklerle Karşılandı

Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda İngiltere'de oynadığı maçta Manchester United'ı mağlup eden Beşiktaş takımı Kayseri'ye geldi. Hava yoluyla İngiltere'den direk Kayseri'ye gelen siyah-beyazlı takımın teknik heyeti ve futbolcuları taraftarlar çiçeklerle karşıladı.

Beşiktaş kafilesini taşıyan uçak İngiltere'den saat 15.00'da havalandı. Saat 20.00'da Erkilet Havaalanına inmesi beklenen uçak, 35 dakika gecikmeli geldi. Takımlarının Kayseri'ye geleceğini düyun taraftarlar ise havaalanında soğuk havaya rağmen yaklaşık bir saat bekledi. Saat 20.35'de uçağın inmesiyle birlikte Beşiktaşlı taraftarlar futbolcuların çıkacakları dış hatlar terminali kapısında yoğunluk oluşturdu.

Oyuncularının gelmesiyle birlikte tezahüratlar yapan taraftarlar, Teknik Direktör Mustafa Denizli ve birçok oyuncuya çiçek verdi. Teknik heyet ve futbolcuların ise oldukça neşeli oldukları gözlendi. Havaalanından otobüsle ayrılan Beşiktaş kafilesi iki gün boyunca konaklayacağı Hilton Otele geçti. Beşiktaş, Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını burada tamamladıktan sonra Cumartesi günü Sivas'a gidecek. (CİHAN)