Beşiktaş, Kar Yağışı Altında Çalıştı

Spor Toto Süper Lig'in 19

Beşiktaş, Kar Yağışı Altında Çalıştı

Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a konuk olacak olan Beşiktaş, kar yağışı altında çalıştı.

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yapacağı lig maçının hazırlıklarını tamamladı. Sulu kar yağışı altında basına kapalı yapılan antrenman 1.5 saat sürdü. Antrenmana tedavilerine devam edilen Nihat Kahveci ve Ersan Adem Gülüm katılmadı.

Isınma koşuları ile başlayan antrenmanda, pas, 5-2 ve dar alan çalışması yapıldı. Taktik çalışmasının yer aldığı tam saha çalışmaları ile antrenman sona erdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı yarın saat 15.00'de olduğu için siyah - beyazlı ekip kendi tesislerde kampa girdi. Kampa 18 futbolcu katıldı. Teknik Direktör Bernd Schuster'in açıkladığı kadroda şu oyuncular bulunuyor:

Hakan Arıkan, Cenk Gönen, Ekrem Dağ, Erhan Güven, İbrahim Toraman, Tomas Sivok, Simao Sabrosa, İbrahim Üzülmez, İsmail Köybaşı, Manuel Fernandes, Hugo Almeida, Fabian Ernst, Necip Uysal, Mert Nobre, da Silva Bobo, Mehmet Aurelio, Guti Hernandez, Ricardo Quaresma. - İSTANBUL

Kaynak: CHA