Beşiktaş Kaptanı Delgado, Antrenmanı Tamamlayamadı

Yeni Sezon Hazırlıklarını İstanbul'da Sürdüren Beşiktaş'ta Akşam Saatlerinde Gerçekleştirilen Antrenmanda, Takım Kaptanı Delgado, İkili Mücadelede Aldığı Darbe Sonucu Sakatlanarak Çalışmayı Tamamlayamadı.

Beşiktaş Kaptanı Delgado, Antrenmanı Tamamlayamadı

Yeni sezon hazırlıklarını İstanbul'da sürdüren Beşiktaş'ta akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenmanda, takım kaptanı Delgado, ikili mücadelede aldığı darbe sonucu sakatlanarak çalışmayı tamamlayamadı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya tam kadro katılan siyah-beyazlılar, yaptığı antrenman ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.

Sabah salonda ağırlık çalışması yapan futbolcular, akşam ise sahada taktik ağırlıklı çalıştı. Isınma hareketleriyle idmana başlayan oyuncular, daha sonra 5'e 2 pas çalışması yaptı.

Çalışmanın son bölümünde 4 takıma ayrılarak değişmeli olarak maç oynayan siyah-beyazlılarda, bu karşılaşmalarda darbe alan Delgado ve Uğur İnceman, tedbir amacıyla antrenmanı yarıda bıraktı.

Kulüp Doktoru Ayhan Optur, her iki oyuncunun da önemli bir sakatlığının bulunmadığını, sadece tedbir amaçlı olarak idmanı erken bıraktıklarını belirtti. Beşiktaş, hazırlıklarını yarın, basına kapalı yapacağı çift antrenman ile sürdürecek.

Bu arada, Beşiktaş Minik Takımı oyuncuları, kazandıkları kupayla birlikte akşam idmanına gelerek ağabeyleriyle fotoğraf çektirdi.

Kaynak: CHA