Beşiktaş'ın Transferleri İstanbul'da

Kara kartalın Fransız stoperi ve İskoç kalecisi, İstanbul'a geldi.

Beşiktaş'ın Transferleri İstanbul'da

Beşiktaş'ın, 2 yıllığına anlaştığı Fransız stoper Julien Escude ve Glasgow Rangers'dan transfer ettiği İskoç kalecisi Allan McGregor, İstanbul'a geldi.

900 BİN GARANTİ, MAÇ BAŞI 10 BİN EURO

Beşiktaş, resmi sitesinde Escude ile ilgili olarak şu bilgileri verdi:

"Anlaşmaya istinaden futbolcuya; yıllık 900.000 Euro garanti ücret ve 30 maçla sınırlı olmak üzere 10.000 Euro maç başı ücret ödenecektir. Yarın saat 13.00'de BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, basın önünde futbol komitesi başkanımız Tamer Kıran'ın da katılacağı bir imza töreni yapılacaktır. İmza törenine tüm basın mensupları davetlidir"

ESCUDE TARAFTARA GÜVENİYOR

Escude de BJK TV'ye verdiği ilk demeçte Beşiktaş'a gelmekten çok mutlu olduğunu ve elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

Beşiktaş'ta forma giyen Fernandes, Simao ve Quaresmay'ı tanıdığını dile getiren savunma oyuncusu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Takımdaki Portekizli oyuncuları tanıyorum. Özellikle İspanya'da karşılıklı oynadığım oyuncular Manuel Fernandes, Simao ve Quaresma'yı tanıyorum. Türk oyuncuları tanımıyorum ancak bundan 3 yıl önce Fenerbahçe'ye karşı Sevilla formasıyla oynamıştım ve Türkiye'deki Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş rekabetini çok iyi biliyorum"

Escude, taraftarlar için de şunları söyledi:

"Beşiktaş taraftarının ününü duymuştum. Çok büyük taraftar olduklarını biliyordum. Sevilla'dayken de çok ateşli bir taraftar topluluğuyla oynuyordum. Bizim maçları kazanmamız için ellerinden geleni yapacaklarını biliyorum"

MCGREGOR KONUŞMADI

Beşiktaş'ın Glasgow Rangers'dan transfer ettiği kaleci Allan McGregor Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla 22.15'de Londra'dan İstanbul'a geldi. McGregor'u, havaalanında Beşiktaşlı idareciler karşıladı.

Gazetecilerin sorularını cevapsız bırakan Allan McGregor daha sonra Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.