Beşiktaş'ın Ne Kadar Güçlü Olduğunu Biliyoruz"

Beşiktaş'ı Leipzig ile oynadığı maçlardan tanıdıklarını belirten Bayern Münih Sportif Direktörü Salihamidzic işlerinin kolay olmacayağını ancak bunun üstesinden gelecek güce sahip olduklarını söyledi.

Beşiktaş'ın Ne Kadar Güçlü Olduğunu Biliyoruz

UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Beşiktaş ile karşılaşacak Bayern Münih'in sportif direktörü , Beşiktaş'ın gücünü bildiklerini söyledi.

Salihamidzic, "FC Bayern.tv"ye yaptığı açıklamada, ilk maçı kendi sahasında oynamanın bir avantaj olmadığını ancak Bayern Münih'in bunun üstesinden gelebilecek bir takım olduğunu belirtti.

Beşiktaş'a karşı oynamanın zor bir görev olduğunu ifade eden Salihamidzic, "Leipzig ile aynı grupta olduklarından onları takip ettik. Beşiktaş'ın ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Bayern Münih'in Fransız futbolcusu Corentin Tolisso ise geçen yıl Olympiqueile Beşiktaş'a karşı oynadığını belirterek, "Onların stadındaki atmosfer daha çok istek uyandırdı. Bu çılgın sahne önünde oynamak müthiş." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Beşiktaş'ın sosyal medya üzerinden yürüttüğü "Come to Beşiktaş" (Beşiktaş'a gel) sloganına Bayern Münih resmi Twitter hesabından esprili bir dille göndermede bulunarak "We're coming to Beşiktaş" (Beşiktaş'a geliyoruz) mesajın paylaştı.

Bavyera ekibinin Fransız yıldızıde Twitter hesabından "We're going to Turkey" (Türkiye'ye gidiyoruz) mesajını yazdı.

Aynı başlıkta