Beşiktaş İkinci Hazırlık Maçını 4 - 0 Kazandı

Avusturya Kampını Sürdüren Beşiktaş, Yaptığı İkinci Hazırlık Maçında Avusturya 3 Lig Ekiplerinden St. Johann'ı 4 -0 Mağlup Etti.

Beşiktaş İkinci Hazırlık Maçını 4  - 0 Kazandı

Avusturya kampını sürdüren Beşiktaş, yaptığı ikinci hazırlık maçında Avusturya 3 lig ekiplerinden St. Johann'ı 4-0 mağlup etti.

İlk yarıya genç oyuncularıyla başlayan siyah beyazlı ekip genç forvet Can Erdem'in ayağından kazandığı golle ilk yarıyı 1-0 üstün kapadı. Maçın ikinci yarısına as oyuncularıyla başlayan Beşiktaş, Nobre, Bobo ve Ekrem'in golleriyle maçtan 4-0 galip ayrıldı.

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, takımın durumundan son derce memnun olduğunu belirterek, "Yeni sezon hazırlıklarımız çok iyi gidiyor. Bundan sonraki süreçte futbolcuların istek ve arzusunun üst seviyeye çıkmasını ve kampı tamamlamak istiyoruz. Çok yoğun çalışıyoruz. Yavaş yavaş maç temposu kazandırmak ve takım kaynaşmasını sağlamak için hazırlık maçları oynuyoruz. İlk iki maç zayıf rakiplerler oldu. Ama son iki maç bizim seviyemizdeki rakiplerler olcak." dedi.

Takımı genç isimleri Serdar Kurtuluş ve Tuna ise, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini bunu hazırlık maçlarında sahaya yansıttıklarını ve daha üst seviyeye çıkmak istediklerini vurguladı.

Kaynak: CHA