Beşiktaş, Hazırlık Maçında Hasan Doğan'ın Acı Haberiyle Yıkıldı

Avusturya'da Yeni Sezon Hazırlıkları Çerçevesinde Red Bull Salzburg ile Hazırlık Maçı Yapan Siyah -Beyazlı Ekip, Türkiye Futbol Ferderayonu Başkanı Hasan Doğan'ın Vefat Haberiyle Şok Yaşadı.

Beşiktaş, Hazırlık Maçında Hasan Doğan'ın Acı Haberiyle Yıkıldı

Avusturya'da yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde Red Bull Salzburg ile hazırlık maçı yapan Siyah-Beyazlı ekip, Türkiye Futbol Ferderayonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefat haberiyle şok yaşadı.

Leogang Stadyumu'nda oynanan ve Mehmed Sedef ve Fahri tatan'ın goleriyle karşılaşmadan 2-0 üstün ayrılan Beşiktaşlı oyuncular ve kafile İstanbul'dan gelen acı haberle yıkıldı. Karşılaşmanın ilk yarısını son bölümünde gelen haber üzerine maçı izleyen Yıldırım Demirören maçtan ayrılarak İstanbul'a dönmek üzere havaalanına hareket etti.

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Sinan Engin ve Ertuğrul Sağlam'ın morallerinin bir hayli bozuk olduğu gözlendi. Sinan Engin Yaptığı açıklamda çok üzücü bir haber aldıklarını; dünyda her şeyin fani olduğun vurgulayarak, ''10 gün önce dünyada en çok sevinen insandı ama 10 gün sonra ne olacağı belli olmuyor. Çok değerli bir büyüğümüzü kaybettik.'' dedi.

Türk Ulusu'nun çok değerli bir insanı kaybettiğini vurgulayan Ertuğrul Sağlam ise, "Hepimizin başı sağ olsun. Şu an dua etmekten başka elimizden gelen bir şey yok. Mekanı cennet olsun." şeklinde konuştu.

Kaynak: CHA