Beşiktaş, Ferrari Konusunda KAP'a Açıklama Gönderdi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Beşiktaş, Ferrari Konusunda KAP'a Açıklama Gönderdi

CHA - Haberler | Spor
Beşiktaş, Ferrari Konusunda KAP'a Açıklama Gönderdi

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na eski futbolcusu Matteo Ferrari ile ilgili açıklama gönderdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) eski futbolcusu Matteo Ferrari ile ilgili açıklama gönderdi.

UEFA CAS Mahkemesi'nin Beşiktaş'a verdiği para cezası ile ilgili şirketten, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Matteo Ferrari tarafından 03.08.2011 tarihinde yapılan başvuru kısmen kabul edilmiştir. Beşiktaş A.Ş, Matteo Ferrari'ye 7.256.641,95 Euro tutar ile bu tutara 11.07.2011 tarihinden itibaren tüm ödemelerin gerçekleştiği güne kadar işletilecek yıllık % 5 faizi ile ödemesine, CAS tarafından bildirilecek tahkim masraflarının Beşiktas A.Ş tarafından ödenmesine, 25.000 İsviçre Frangı tutarındaki yasal harcamalar ve diğer giderlerin Beşiktaş A.Ş tarafından ödenmesine karar verilmiş, diğer tüm talepler reddedilmiştir. Söz konusu dava için şirketimiz mali tablolarında 8.157.337 Euro karşılık ayrılmıştır."

CHA - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500