Beşiktaş, Dinamo Kiev Maçının Hazırlıklarını Tamamladı
Haberler » Güncel » Beşiktaş, Dinamo Kiev Maçının Hazırlıklarını Tamamladı - Haber

Beşiktaş, Dinamo Kiev Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Siyah Beyazlı Takımın Teknik Direktörü Schuster, Valeriy Lobanovskiy Stadyumu'nda Yapılan Son Antrenmana Shakhtar Donetsk Atkısıyla Çıktı

Beşiktaş, Dinamo Kiev Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

SİYAH BEYAZLI TAKIMIN TEKNİK DİREKTÖRÜ SCHUSTER, VALERİY LOBANOVSKİY STADYUMU'NDA YAPILAN SON ANTRENMANA SHAKHTAR DONETSK ATKISIYLA ÇIKTI

YARIN OYNANACAK KARŞILAŞMA SIRASINDA HAVA SICAKLIĞININ -15 İLA -20 DERECE ARASINDA OLMASI BEKLENİYOR

Beşiktaş, yarın UEFA Avrupa Ligi ikinci tur rövanşında Dinamo Kiev ile yapacağı maçı öncesi son antrenmanını bu akşam gerçekleştirdi.

Karşılaşmanın oynanacağı Valeriy Lobanovskiy Stadyumu'nda yapılan antrenmana Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in Ukrayna'nın köklü takımlarından Shakhtar Donetsk atkısıyla çıkması dikkat çekti. Alman teknik adam, 2003-2004 sezonunda çalıştırdığı Shakhtar Donetsk'in minik bir taraftarının antrenman öncesi kendisine verdiği atkıyla idmanı yönetti. Kiev'de hava sıcaklığının -10 ila -15 derecelerde seyretmesine rağmen, alttan ısıtmalı Valeriy Lobanovskiy Stadyumu'nun zeminin oldukça iyi olduğu gözlendi. Siyah-Beyazlı takım, antrenmana koşuların ardından pas çalışmasıyla başladı. Daha sonra karşılaşmanın son taktik çalışması gerçekleştirildi.

Beşiktaş'ın yarın sahaya şu ilk 11 ile çıkması bekleniyor:

Rüştü, Ekrem, Sivok, İbrahim Toroman, İsmail, Ernst, Necip, Hilbert, Guti, Nobre, Almeida

Öte yandan, yarın Kiev'de havanın daha da soğuyacağı ve akşam saat 22.00'de başlayacak karşılaşmada hava sıcaklığının -15 ila -20 derece arasında olması bekleniyor.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler