Beşiktaş, Denizlispor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Turkcell Süper Ligi'nin 20. Haftasında Denizlispor ile Sahasında Karşılaşacak Olan Beşiktaş, Bu Maçın Hazırlıklarını Tamamlayarak Kampa Girdi.

Beşiktaş, Denizlispor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Turkcell Süper Ligi'nin 20. haftasında Denizlispor ile sahasında karşılaşacak olan Beşiktaş, bu maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, Teknik Direktör Jean Tigana yönetiminde ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmana dün akşam Hırvatistan'dan dönen kaleci Runje ile sakatlığı sebebiyle bir süredir takımdan ayrı çalışan Gökhan Zan da katılırken, Ali Güneş, Fahri Tatan ve Kleberson ise, fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı idman yaptı. Bu arada, siyah-beyazlılarda sakatlığı geçen Gökhan Zan'ın tam anlamıyla hazır olmadığı düşünülerek Denizlispor karşısında oynatılmayacağı bildirildi. Taktik ağırlıklı yapılan idmanın ardından Teknik Direktör Jean Tigana tarafından açıklanan Denizlispor karşılaşmasının kamp kadrosunda şu isimler yer aldı:

"Vedran Runje, Murat Şahin, Ali Tandoğan, İbrahim Toraman, Mustafa Doğan, Serdar Kurtuluş, Baki Mercimek, İbrahim Kaş, Mehmet Sedef, Koray Avcı, İbrahim Üzülmez, Nobre, Burak Yılmaz, Ricardinho, Gökhan Güleç, İbrahim Akın, Delgado ve Bobo."

(KÇ-KÇ-RO-RO-S)