Beşiktaş - Bursaspor Maç Sonrası

Beşiktaş'ın Cezası Sebebiyle Adana'da Oynanan Maçta Beşiktaş Bursaspor'u 3 -0 Mağlup Etti.

Beşiktaş  - Bursaspor Maç Sonrası

Beşiktaş'ın cezası sebebiyle Adana'da oynanan maçta Beşiktaş Bursaspor'u 3-0 mağlup etti.

Maç sonrasında açıklamada bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kalan maçlarını kazanıp rakiplerin alacağı sonuçları bekleyeceklerini söyledi. Bursaspor'u iyi bir oyunla mağlup etmek için sahaya çıktıklarını belirten Sağlam, "Adana'da taraftarlar bize İnönü Stadını aratmadı, onlara teşekkür ediyorum. İlk yarıda 2-0 öne geçtik. İkinci yarıda bu skor ve sıcağında etkisiyle tempo düştü. Bu arada rakibe de pozisyon vermedik. Kazandığımız için mutluyuz. Kalan 2 haftada maçlarımızı kazanıp rakiplerimizin alacağı puanlara bakacağız ve buna göre ligi en iyi şekilde bitirmek istiyoruz."dedi.

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin ise 3 puan aldıkları için sevinçli olduklarını ve taraftarın desteğini fazlasıyla gördüklerini ifade etti.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ise böylesi maçlarda disiplini elden bırakınca gol yendiğini ve daha sonra telafisinin mümkün olmadığını belirterek, "İlk yarıda iki gol yiyince oyundan koptuk. Çok komik goller yedik. İkinci yarıda oyunu çeviremedik ancak daha iyi oynayan taraftık. Matematiksel olarak ligde kalmış durumdayız. Daha iyi bir Bursaspor oluşturmak için çalışacağız." diye konuştu.

Kaynak: CHA