Beşiktaş Belediyesi ve Annebilirse İşbirliği

Beşiktaş Belediyesi ve Annebilirse İşbirliği

Annebilirse işbirliği ile düzenlenecek olan etkinlik 9 – 10 Aralık tarihlerinde Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

Beşiktaş Belediyesi ve Annebilirse İşbirliği

ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNELER MKM'DE BULUŞUYOR

Beşiktaş Belediyesi, hamilelik, doğum, doğum sonrası süreçler konusunda bilgilenmek, bebek bakımı ve çocuk gelişimi konusunda uzmanlardan görüş almak, deneyimlerini paylaşmak isteyen genç anneler ve anne adayları ile Çiçeği Burnunda Anneler MKM'de Buluşuyor etkinliğinde bir araya geliyor..

Doktorlar ve uzmanlarla söyleşiler, anne ve babalara yönelik eğitici paneller, seminer ve atölyeler, çocuk ve bebeklere yönelik eğlenceli yarışmalar, oyunlar ve çeşitli sürprizlerin de yer alacağı bu özel etkinliğe Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar da katılacak.

Beşiktaş Belediyesi'nin ev sahipliği yapacağı Çiçeği Burnunda Anneler MKM'de Buluşuyor etkinliğinde annelere ve ailelere yönelik hizmet veren pek çok kurum da standlarında gerçekleştireceği çeşitli etkinliklerle katılacak. El, yüz, tshirt boyama aktiviteleri, sanat atölyeleri, jimnastik ve basketbol turnuvaları ile çocuklar gün boyu eğlenecek. Söyleşiler arasında sahnede yapılacak 'Bebekler emekliyor!', 'Sandalye kapmaca' gibi yarışmalar, "Bebeğimi giyiyorum" aktivitesi ve Sağlıklı Beslenme tiyatro oyunu da etkinliğe renk katacak. Ayrıca, Lösev, Çocuk Eğitim Derneği gibi STK'lar da bu sosyal sorumluluk hizmetinin bir parçası olacaklar.