Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın teknesini çaldılar - Haberler Spor
Haberi Paylaş

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın teknesini çaldılar

  Hürriyet - Spor
  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın teknesini çaldılar

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın teknesini çaldılarBodrum'da mülteci kaçırmak için tekne çalan hırsızların son kurbanı Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman oldu.

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın teknesini çaldılar

  Bodrum'da mülteci kaçırmak için tekne çalan hırsızların son kurbanı Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman oldu. Orman'ın teknesi, Kos'ta terk edilmiş halde bulundu.

  Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberi şöyle:

  "Temmuz ayında gündeme gelen Bodrum'daki tekne soygunlarının son mağdurunun, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman olduğunu öğrendim. Jet ski'lerle gelip koylardan ve marinalardan çaldıkları lüks tekneleri, insan kaçakçılığı için kullanan çete üyeleri, 10 gün önce de Bodrum'da Fikret Orman'ın teknesini çalmış.

  Fikret Başkan 'La Paradiso' adlı tek nesini demirlediği yerde göremeyince hemen jandarmaya başvurmuş. Başkanın teknesi bir Yunan adasında ortaya çıkmış. Jandarmanın soruşturması sonucu, insan kaçakçılarının tekneyi çaldığı, Yunan adasına göçmen götürdüğü ve sonra da tekneyi orada bırakıp kaçtıkları ortaya çıkmış. Bodrum'a getirilen teknesini teslim alan Orman derin bir 'oh' çekmiş. Geçmiş olsun Fikret Başkan...

  Ünlü turizmci Sinan Vardar, çetenin kurbanı olunca jandarmaya başvurmuş ve yapılan araştırmada dokuz hırsızlık olayının yaşandığı ortaya çıkmıştı. Fikret Orman'ın ardından çetenin kaçırdığı tekne sayısı 10'a ulaşmış oldu."

  Hürriyet - Spor

  Fikret Orman, Beşiktaş, Mülteci, Spor, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title