Beşiktaş Antalya'ya Gitti

Beşiktaş 2 - 12 Ocak Tarihleri Arasında Yapacağı Devre Arası Kampı İçin Bugün Akşam Saatlerinde Antalya'ya Hareket Etti.

Beşiktaş Antalya'ya Gitti

Beşiktaş 2 - 12 Ocak tarihleri arasında yapacağı devre arası kampı için bugün akşam saatlerinde Antalya'ya hareket etti.

Ülkelerinden bugün dönen Bobo ve Ricardinho kafileye katılarken, bavulları kaybolan Nobre'nin akşam uçağı ile Antalya'ya gideceği öğrenildi. Öte yandan diğer Brezilyalı oyuncular gibi bugün İstanbul'a gelmesi beklenen Kleberson, ülkesinden dönmedi. Kleberson'un mazaret bildirmediği ve telefonlarının kapalı olduğu öğrenildi. Brezilyalı oyuncunun Türkiye'ye dönerek kampa katılıp katılmayacağı yarın netlik kazanacak.

Siyah beyazlılar, yaşanan bu gelişmelerin ardından Antalya'ya 26 kişilik futbolcu kafilesi ile hareket ettiler.

Yolculuk öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gökhan Zan, moral ve motivasyonlarını iyi bir seviyeye çıkararak, İstanbul'a döneceklerine inandığını söyledi. Zan, "Umarım herhangi bir sakatlık yaşamadan bu kamp dönemini geçiririz. Antalya'da güçlü takımlarla hazırlık maçları yapacağız. Bu bizim için iyi bir hazırlık olacak. Ama aklımızda ilk olarak Ankaragücü maçı var. Sonuç olarak eksiklerimizi gidererek, moral ve motivasyon açısından iyi bir seviyeye gelip, İstanbul'a döneceğimize inanıyorum" dedi.

Serdar Kurtuluş, ise Fenerbahçe ile aralarında bulunan 8 puanlık farkını kapatıp, şampiyon olmak için çok çalışacaklarını ifade ederek, "Kazasız belasız bir kamp dönemi geçirmeyi arzu ediyorum. İkinci yarıya en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz" diye konuştu.

Takımın genç oyuncularından Gökhan Güleç, sezonun ilk yarısında fazla forma şansı bulamamasının tek sorumlusunun kendisi olduğunu söyledi. Güleç şöyle konuştu:

"Takımımız açısından önemli bir kamp dönemi olacak. Antalya'da bir turnuvaya da katılacağız. Umarım iyi sonuçlar alıp, hazır bir şekilde ikinci yarıya gireriz. Birinci yarıda fazla forma şansı bulamamamın bütün suçu bana aittir. İkinci yarı öncesi daha iyi çalışıp, tekrar takımdaki yerimi alacağıma inanıyorum."

Bu sezon fazla forma şansı bulamayan Mustafa Doğan ise, sakatlıklardan tamamen kurtulup, iyi bir ikinci yarı geçermek istediğini belirterek, "İyi bir şekilde hazırlanarak ve hazırlık maçları oynayarak, ikinci yarıya hazır bir şekilde dönmek istiyoruz. İlk yarı fazla forma şansı bulamadım. Tabi bu durumda sakatlıklarımın da etkisi oldu. Sakatlığım hala sürüyor. Umarım bu sorunlardan tamamen kurtulup takımdaki yerimi alırım" şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA