Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı

Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı

Bodrum Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (BESİAD) yönetimi, 2012 yılının ilk toplantısında bir araya geldi.

Besiad 2012'in İlk Toplantısını Yaptı
12.01.2012 17:27 | Son Güncelleme: 12.01.2012 17:27

Bodrum Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (BESİAD) yönetimi, 2012 yılının ilk toplantısında bir araya geldi.

BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Engin Kaplan açılış konuşmasını yaparak çalışmalardan bahsetti. Engin Kaplan daha sonra sözü toplantıya katılan Bodrum Kaymakamına bıraktı.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan iş dünyasının önemine değinerek, "İş dünyası ekonomimize yön veriyor. Sizlerin yaşadığı sorunların çözümü için bizler de çalışacağız. Bodrum hala yatırım alan bir kent durumunda. Bu yatırımın kontrollü olması lazım. Oranlı olarak büyümenin sağlanması lazım. Bu büyümeye sizler yön veriyorsunuz" dedi.

"HANUTÇULUĞU BİTİRMEYE KARARLIYIM"

Kaymakam Gödekmerdan hanutçulukla ilgili ciddi bir çalışma yapacaklarını ifade ederek, "Bu konuyla ilgili tedbirlerimizi aldık. Hanutçuluğa asla taviz vermeyiz. Bunun bitmesi için tüm çalışmaları yapacağız. Yaz sonunda yapacağımız değerlendirme toplantılarında da bunu göreceksiniz" şeklinde konuştu.

"AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÇALIŞMALARI"

Ağır Ceza Mahkemesi kurulması ile ilgili çalışmalar yapıldığını ifade eden Gödekmerdan, "Sayın savcımızla bu konuda bir çalışmamız var. Dosya hazırlanıyor. Bunu Ankara ile görüşeceğiz" diye konuştu.

Sosyal Güvenlik Kurumu Danışmanı Murat Ayas Gelir Vergisi Kanunu'nun ücret ile ilgili bölümlerinden bahsederken toplantıya katılan Heredot Üçüncü Yaş Akademisi adına Selçuk Şahin de çalışmaları hakkında bilgiler verdi. - MUĞLA

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title