Beşevler Haberleri

Beşevler haber, Beşevler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beşevler 1.6.2018
4 Kat Büyümek İçin Belki de 5 Yıl Yeterli Olacak"
AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığının Beşevler BURFAŞ Tesisleri'nde düzenlediği iftara katılan Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerine az kaldığını, şu anda çalışmanın ve mücadele etmenin zamanı olduğunu söyledi.
Beşevler: AK Parti Heyeti Şemdinli'deBeşevler 28.5.2018
Beşevler 22.5.2018
Kilis'te 3 Bin 250 Kişi İşe Alındı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Beşevler Spor Salonu'nda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünce geçici işçi kadrosuna alınacak 3 bin 250 kişi için noter huzurunda kura çekildi.
Beşevler 16.5.2018
Fetö Sanıklarının Whatsapp Yazışmaları Genelkurmay Çatı Davası Dosyasında (2) - Yeniden
Yıldırım: 1 bölük 5 dk çıkış, Valilik, AA, Tandoğan, Beşevler için Nuri tanklar.
Beşevler 16.5.2018
Genelkurmay Çatı Davası Sanıklarının Whatsapp Yazışmaları Dava Dosyasında
Yıldırım: 1 bölük 5 dk çıkış, Valilik, AA, Tandoğan, Beşevler için Nuri tanklar.
Beşevler 16.5.2018
Darbecilerin 'O Geceki' Yazışmaları Ortaya Çıktı
Yıldırım: 1 bölük 5 dk çıkış, Valilik, AA, Tandoğan, Beşevler için Nuri tanklar.
Beşevler 16.5.2018
Grafikli - Yurtta Sulh Konseyinin Katliam Mesajları Dava Dosyasında
Yıldırım: 1 bölük 5 dk çıkış, Valilik, AA, Tandoğan, Beşevler için Nuri tanklar.
Beşevler: Başkentte Trafik KazasıBeşevler 15.5.2018
Beşevler 15.5.2018
Başkentte Trafik Kazası
Alınan bilgiye göre, Mevlana Bulvarı'ndan Beşevler istikametine seyreden Fatih Ş.
Beşevler 14.5.2018
Başkentte 9 Ayrı Noktada İftar Çadırı Kurulacak
Başkentin 9 ayrı bölgesine iftar çadırı kurularak, her gün ortalama 12 bin kişi ağırlanacak. Siteler, Beşevler Metro İstasyonu çıkışı, Sincan, Mamak, Pursaklar, Polatlı, Yenimahalle, Mamak ve Altındağ'da kurulacak çadırlarda ay boyunca 360 bin kişinin aynı sofrada iftar açması hedefleniyor.
Beşevler 14.5.2018
Kilis'te Engelliler Olimpiyatı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Beşevler Spor Salonu'nda düzenlenen etkinliğe, 65 engelli katıldı.
Beşevler 4.5.2018
Albayrak, 5 Partinin İl Başkanı ile Bulmuştu
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kentteki CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti ve DSP il başkanları ile bir araya geldi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Beşevler Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıda, Saadet Partisi İl Başkanı Feti Pehlivan, İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, DSP İl Başkanı Mehmet Yaman, Demokrat Parti İl Başkanı Zafer İnandılar ile CHP İl Başkanı Recep Ökten hazır bulundu.
Beşevler 3.5.2018
Gölpazarı'nda Açılan Arıcılık Kursu İlgi Gördü
Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mikail Babur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Tarımsal Nüfus Gençleşiyor" projesi kapsamında Beşevler köyünde 40 kişinin katıldığı kursta, arıcılığın yeri ve önemi, ilkbahar, sonbahar ve oğul dönemi, bal hasat çalışmaları, üretimde kullanılan malzeme, beslenme, arı hastalıkları ve zararları, arıların faydalanacağı bitkiler hakkında görsel ve uygulamalı olarak çeşitli bilgiler verileceğini söyledi.
Beşevler 1.5.2018
Ankara'da 1 Mayıs Etkinliği
Ayrıca açık hava toplantısı sona erene kadar, Kazım Karabekir Caddesi (İstanbul Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası), Hipodrom Caddesi (Mevlana Bulvarı kesişimi ile Gar Kavşağı arası), GMK Bulvarı (Demirtepe Köprüsü kesişimi-Anadolu Meydanı arası), Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arası), Ulaştırma Kavşağı ile yan varyantları, Anadolu Meydanı ile yan varyantları ve buralara açılan cadde ve sokaklar çift yönlü araç trafiğine kapatıldı.
Beşevler 30.4.2018
Dha Ankara- Ankara'da 1 Mayıs'ta Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak
Ankara Valiliği, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kentte düzenlenecek açık hava toplantıları nedeniyle araç trafiğine kapatılacak yolları belirledi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "01 Mayıs 2018 Salı günü 10.00-17.30 saatleri arasında Sultan Saygılı başkanlığında oluşturulan 7 kişilik düzenleme kurulu organizesinde, Kazım Karabekir Caddesi AKM yanında toplanılarak Anadolu Meydanı'na kadar yürümek suretiyle burada '1 Mayıs İşçi Bayramı' konulu açık hava toplantısı düzenlenecektir. Söz konusu yürüyüş ve açık hava toplantısı nedeniyle, 30 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 24.00'ten, 01 Mayıs 2018 Salı günü açık hava toplantısı sona erene kadar Anıt Caddesi (Akdeniz Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası) trafiğe kapatılacaktır. Ayrıca 01 Mayıs 2018 Salı günü saat 07.00'den itibaren açık hava toplantısı sona erene kadar, Kazım Karabekir Caddesi (İstanbul Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası açılan cadde ve sokaklar), Hipodrom Caddesi (Mevlana Bulvarı kesişimi ile Gar Kavşağı arası açılan cadde ve sokaklar), GMK Bulvarı (Demirtepe Köprüsü kesişimi-Anadolu Meydanı arası ile açılan cadde ve sokaklar), Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arası açılan cadde ve sokaklar), Ulaştırma Kavşağı ile yan varyantları, Anadolu Meydanı ile yan varyantları ve buralara açılan cadde ve sokaklar çift yönlü olarak araç trafiğine araç trafiğine kapatılacaktır.
Beşevler 30.4.2018
Ankara'da Bazı Yollar 1 Mayıs Nedeniyle Kapatılacak
Ayrıca 1 Mayıs Salı günü saat 07.00'den itibaren açık hava toplantısı sona erene kadar, Kazım Karabekir Caddesi (İstanbul Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası), Hipodrom Caddesi (Mevlana Bulvarı kesişimi ile Gar Kavşağı arası), GMK Bulvarı (Demirtepe Köprüsü kesişimi-Anadolu Meydanı arası), Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arası), Ulaştırma Kavşağı ile yan varyantları, Anadolu Meydanı ile yan varyantları ve buralara açılan cadde ve sokaklar çift yönlü araç trafiğine kapatılacak.
Beşevler 30.4.2018
Ankara'da 1 Mayıs'ta Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak
Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, 1 Mayıs Salı günü 10.00-17.30 saatleri arasında Sultan Saygılı başkanlığında oluşturulan 7 kişilik düzenleme kurulu organizesinde Kazım Karabekir Caddesi AKM yanında toplanılarak Anadolu Meydanı'na kadar yürümek suretiyle "1 Mayıs İşçi Bayramı" konulu açık hava toplantısı düzenleneceği belirtildi. Söz konusu yürüyüş ve açık hava toplantısı nedeniyle 30 Nisan Pazartesi günü saat 00.00'dan 1 Mayıs Salı günü açık hava toplantısı sona erene kadar Anıt Caddesi'nin (Akdeniz Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası) trafiğe kapatılacağı kaydedildi. Açıklamada ayrıca 1 Mayıs Salı günü saat 07.00'den itibaren açık hava toplantısı sona erene kadar şu yolların trafiğe kapatılacağı ifade edildi: "Kazım Karabekir Caddesi (İstanbul Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası açılan cadde ve sokaklar), Hipodrom Caddesi (Mevlana Bulvarı kesişimi ile Gar Kavşağı arası açılan cadde ve sokaklar), GMK Bulvarı (Demirtepe Köprüsü kesişimi-Anadolu Meydanı arası ile açılan cadde ve sokaklar), Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arası açılan cadde ve sokaklar), Ulaştırma Kavşağı ile yan varyantları, Anadolu Meydanı ile yan varyantları ve buralara açılan cadde ve sokaklar çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacaktır.
Beşevler 25.4.2018
Okulda Tübitak Fuarı
Bilecik Osmaneli Hisarcık Beşevler Ortaokulunda, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından desteklenen "4006 Bilim Fuarı" açıldı.
Şu an buradasınız: Beşevler Haberleri | Beşevler Haber - Haberler - Sayfa 10 - Beşevler haberleri, son dakika beşevler haber ve gelişmeleri burada. Genç Çiftçi Projesi Tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 05:38:33. #1.15#
title