Berkay Şahin ile olan davasında hapis cezası alan Arda Turan: Tazminat davası açacağım

11 Eylül 2019 11:23

Berkay Şahin'in burnunu kırdığı için davalık olan ve bugün görülen duruşmada hapis cezası alan Arda Turan, ilk açıklamasında "Çok mutluyum, Berkay Şahin'e tazminat davası açacağım" dedi.


YORUMLAR (60)
 • ASABİİ:
  Yuh ya bu kadar mı yani karın evde karnı burnunda, yürüdüğün kadın evli çocuğu var. . . kalkmış kocasının burnunu kırmışsın yetmemiş silahla hastane basmışsın. . . kim var ya bu adamın arkasında kim koruyor bi bitmedi gitti
 • HAKAN66:
  insanlara laf atmak serbest bundan sonra emsal karar ardaya çıkan karar yazıklar olsun adaletsiz paragöz hakimlere
 • CANER:
  Abi neden ben bu adama uyuz oluyorum, neden bukadar itici bu arda denen insanimsi ve emre denen yaratik
 • NERON:
  Çünkü basın adama düşman, ülkede basın seni eleştirsin hakkında sürekli karalama yapsin kışkırtsın aynısı sana olur.ardanin tabi yanlışı var.berkay denilen kişinin yaninda arda evliya kalır. Neden her hakareti iticiligi yapan fatih terim bu kadar itici gelmiyo bu insanlara ondan arda kadar nefret etmiyolar. Çünku bu ülke basına göre yaşıyo basın nederse ona gore seviyo fatih terim basini güclüdür.her iticiligi yapsin sana imparatorr diye konustururlar.
 • HAGİ:
  haklısın dostum ben galatasaray''lıyım ben orada oynarken bile kıl oluyordum harbiden çok samimetsiz ve vasıfsız bir varlık amaçsız bir birey olmaya çalışıyor gün geçtikçe
 • CEZA:
  yazıklar olsun ki bunun gibi karakterleri göklere çıkarıp yere göğe sığdıramayanlar yüzünden bunun gibiler önlerinde hiçbir engel hiçbir zorluk görmüyorlar bu rahat tavırlar hep bu yüzden sporculukla hiç bir alakası olmayan işler ifadeler açıklamalar agır abi tavırları yazık bunlar nesillere örnek olacak ha. . . .
 • DÜTTÜRÜ DÜNYA:
  Arda''nın bu güveni başta olan partiden geliyor. Arkasına güveniyor ve bir şey olmayacağını biliyor. Parası olana bu ülkede bir şey olmaz. Olayın unutulmasını bekliyorlar ki Arda''ya verilen ceza düşürülsün. Normal bir vatandaş böyle bir şeye kalkışsaydı en az 10 yıl ceza alırdı. Arda hem ünlü hem futbolcu hem de çok parası var o yüzden çok rahat yırtar. Uyanın burası Türkiye, adaletin olmadığı bir ülke !!! Hem kadına asılıyor hem de dava açacağım diyor utanmadan. Resmen arkasına güveniyor karaktersiz.
 • UCUBE:
  Bu adama kim veriyor bu kadar motivasyonu? Sen git adamın sevgilisine asıl sonra da dünyanın gelmiş geçmiş en yüksek tazminat davasını açacağım de! Ulan Türkiye''de yaşıyorsun, burası Türkiye Türkiye. Senin yaptığın taciz suçuna giriyor, sen gelmişsin birde utanmadan tazminat davası açacağım diyor. Adam senin neyine zarar verdi, eşine mi? ;)))
 • DÜŞÜNÜR:
  Sizin en büyük probleminiz bu. Hukuk diyor ki; asılma, taciz yok. Bu ülke hukuk ülkesi ve sosyal bir devlet. Hala kafanıza göre inanmak istediğiniz şeylere inanıyorsunuz.
 • MEM:
  hem suçlu hem güçlü :))) burun kırığı var 2 yıl 8 ay ceza ! torpilin alası işlemiş. . . :))
 • ERCAN:
  ardanın bir özelliğ yok ceza aldı diye yasmı tutalım iki topa vurdu diye onun arkasındamı olacağız çokta dertti
 • REX:
  iyi hoş ta arda efendi silahsız adamların karşısına silahla cıkmak adamlık değil , sen ne yapmaya çalıştın silah cekerek? ortalıkta delikanlı rüzgarı kesiyorsun , korkaklar gibi silahla iş yapmaya kalkıyorsun ?? en derin duygularla düşünün herhangi bir silah kullanmak korkakların işidir , delikanlı adam kendi gücüne güvenir
 • BABA FUAT:
  arda kardeş iyidir delikanlıdr. olur hayatta her şey olur . kafanı yorma arda baba. bunlarda geçer unutulur. aile ve sevenlerine bak onlara yardım et . DELİKANLININ BAŞINA HER ŞEY GELİR. SEN BİZİM ASLAN KARDEŞİMİZSİN. BEYLER YETER ARDA BABANIN YAŞNDA HEPİMİZ YANLIŞ VEDE DOĞRU YAPTIK . BIRAKIN DELİKANLIYI .
 • XRAY:
  lan futbolcumusun herne zibidiysen isine bak milletin karisina kizina sarkipda bide utanmadan arlanmadan tazminat acacam diyorsun. seninde karin var coluk cocugun buyuyecek unutmaki bu dunyada ettiklerin basina gelmedikce olmeyeceksin sozunu soyleyen Hz Muhammet s. a den demi utanmiyorsun hatirlamiyormusun neye gore yasiyorsun olumsen. param var her kariya sarkarim dusuncesi uzerinemi kurulu hayatin. !!!
 • AHMET:
  arda turan şımarığın teki. dava açacakmış. adama silah çek burnunu kır ondan sonra utanmadan dava açmak. futbolcudan başka bir halt değilsin o da bizim için bir değer değil, top delileri seni adam yerine koyabilir. sıfırsın sıfır
 • TEAM SYSTEM:
  Tazminat davası açman senin haksız olduğun yada suçlu olduğun gerçeğini mi değiştireceğini sanıyorsun !
 • HIMHIM:
  türk futbol tarihine ismini altın harflerle kazımış bir adamdan bahsediyoruz ülkemizi temsil ediyor arda arkasında durun biraz çok ayıp
 • XRAY:
  tupcu servetine servet fatihterim milyoner bu futbolcularda rezil sonuclarla ve turkfutbol tarihinde senol hocadan baska tarihmi var hangi altin harfle yazilan tarihvar teneke ler. Turk futbol tarihine altin harflerle adini yazmis ))) milletin karisina sarkarak tarih yaziliyorsa seninde ardaninkinede birileri sarkar pirlanta tarihi olarak Turk futbol tarihine gecer))
 • BİR ZAMANLAR ANADOLU:
  Hala konuşuyor cibiliyetsiz özür dileyeceği yerde, ben o hastane çalışanlarının yerinde olsam sana top yekün tazminat davası açarım!
 • ASLAN 007:
  bundan bi cacik olmaz . . . elli ispanyada para gördü diye babasinin ciftligi saniyor heryeri . hem suclu hem güclü böyle insanlara tahamül edilmemeli. Bir GS taraftari olarak diyorum ispanyaya gitti gidis ooo gidis gercek yüzünü gösterdi. Önceden köprüyü gecesiye kadar ayiya dayi diyordu.
 • FAKİR - ÜNSÜZ:
  Benim yeğenim bıçak çekti 30 yıl verdiler şikayetini geri çektiler sonra 13 yıla düştü adam silahla mekan bastı 2 yıl hapis vermişler bu nasıl oluyo biri açıklarmı acaba
 • ASDF:
  hadi lan ordan. aç bak bakalım tck yı. silahla tehdidin cezası ne kadarmış. uyduracaksanız da destekli olsun. 30 yıl verdiler 13 e düşürdüler. Bıçak çekti diye. . . bsg
 • 12345:
  adamın eşine sarktığın silahla hastanede yanına gittiğin için berkay''ın senden özür dilemesi lazım. affet kral adAM gibi adAMsın arda. adAMIN oğlu
 • NİRVANA:
  Berkayın eşi Ardaya soğuk bir şekilde teşekkür edip başını öbür tarafa çevirse ve kocasına bahsetmese bu iş kapanırdı . Medeni ülkedeki şahsiyet sahibi bir kadın böyle yapardı . Arda neticede iltifat etmiş . Bunu iltifat veya asılma kabul etmek kadının elinde olan bir şey . Bence kadın da hatalı ve Ardanın asıldığı önemli kadın olmak istemiş . Sevgili Arda kardeş , sen sevimli bir çocuktun , herkes seni seviyordu . Gs altyapısında seni gözeten psikologlar da yetersizmiş demek ki .
 • FIRTINA 61:
  Önce savcılık bakacak bu dava dosyasına, o dosyanın başvurusunu kabul ederse dava açılıyor. Tazminat davaları da sen çok zenginsin diye kafana göre milyonlarca TL değerinde açılmıyor. Hiç bu ülkede milyonlarca TL değerinde dava kazanan birini duydun mu? Hele de dava manevi ise!!! Hepsinin bir kriteri var. Ayrıca davayı kaybetmişsin, neyin tazminatı bu. Yavuz hırsızı ev sahibini bastırır a, güzel bir örnek. Bu adam şarlatan ve edepsiz, zarar verdiği kimseyi susturur, dahası suçlu çıkarır.
 • FIRTINA 61:
  Arda dediğin adam nerede yetişti? Fazla büyüttünüz gözünüzde. para böyle bir şey işte! Alt tarafı topçu. Atomu mu parçalamış? Bilime katkı mı yapmış? Bilim literatürüne yeni bir kavram mı sokmuş? Asıl senin beyninin kıvrımlarını canlandırman gerekiyor. Resmen ben düşünmem benim yerime reis düşünür modundasın. Bu ülkede adalet olmadığını biliyoruz da; bunu nasıl kabul edebiliyorsun onu anlamıyorum? Bak bir gün sana da adalet lazım olduğunda dua ette reis senide kurtarsın!
 • HIMHIM:
  ya sen kim olduğunu sanıyorsun Arda TURANDAN bahsediyoruz kaymak altı vasat tabakayla bir mi tutuyorsun bir kere reisimiz ezdirmez adamını sen de biraz düşünerek konuş!!!!!!
 • PAŞABAHÇELİ:
  Sarkıntılık eden sen, kafa atan sen, silah çeken yine sen ama tazminat davası açacağım diyen yine sen. ???
 • HAPİSTEN ÇIKMAYIN İNŞALLAH:
  mutluyum demiş . hapse girmeyince terbiyesiz mutlu olmuş. . yaptıgı yanına kar kaldı. .
 • MERAKLI:
  hala utanmadan dava açıcam diyor ya. açda hakim suratına tükürsün ne utanmaz rezil kepaze bir herifsin hem suçlu hem güçlüsün desin sana.
 • EMR:
  Hangi partiye yalakalık yaptığını herkes çok iyi biliyor. Yüzsüzlük sizde artık alışkanlık olmuş
 • HÜSEYİN:
  BUGÜNE KADAR AKLINA GELENİ YAPAN PARA EZİĞİ İNSANLARI UNUTUN BUNLAR BASİT İSSAN DAVRANIŞLARI
 • 6.FİLO:
  Arda Turan Berkay''ın karısına yazılıyon, adama kafa atıp burnunu kırıyon hastaneyi silahla basıyon ve Berkay bunları kabul ediyor. sen adamına denk gelmemişsin gelseydin seni mermi manyağı yapıp karı gibi mini etekle meydanlarda dolaştırırlardı seni. .
 • BJK:
  RİZESPOR BAŞKANINA DA CEZA BEKLİYORUZ ^^SİLAHIM OLSA VURURDUM DEMİŞTİ^^ ADALET İSTİYORUZ ADALET
 • CONİ:
  lan sen kimsin lan kimsin ki silahla hastane basiyosun ! ama seni simartanlar belli en basta siyasiler, siz ve sizin gibiler Allahindan bulsun !
 • FIRTINA 61:
  Daha önce sicili bozuk olmadığı için yatmaz. Beş yıl cezayı geriye bırakma hükmünü kabul eder. Ceza paraya çevrilir v. s…
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.