Berkay'ın ilk açıklamasının ardından Arda'dan jet hızında özür mesajı

11 Eylül 2019 12:37

Berkay Şahin'in burnunu kıran Arda Turan, bugün görülen davada cinsel taciz suçundan beraat ederken ruhsatsız silah bulundurmak ve kasten yaralama suçlarından 2 yıl hapis cezası aldı. Berkay'ın özellikle "Özür dilemesi gerekiyor" dediği Turan, Berkay ve eşi hariç herkesten özür dilediği bir mesaj yayınladı.


YORUMLAR (11)
 • ADINIZI YAZIN:
  burda bu kadar yorum yapanlar ardanın yaptıgının aynısını yapın bakalım ne olacak ? ruhsatsız silah taşıyın, karısının yanında adamın burnunu kırın , karısına yürüyün , sonra hastaneye silahla gidin ve o silah 1 el ateş alsın, arda turan dua etsin berkay gene adelet peşinde koşturdu , ters bir adama geleydi ardayı karısının koynunda gırtlağını keserdi
 • HAKAN07:
  Adalet bu ülkede garibanlara işler zengin kokoşlara sosyetelere işlemez. Adaletin olmadığı bir ülkede zulüm vardır
 • XX:
  Arda kariyerini bu köyden indim şehire gibi son buldurdun. Millet şunu gördü; paran var ama karakterin yokmuş.
 • HARUN IŞIK:
  arda turana kin ve nefret kusanlar . ardanın işlediği suçtan bu ülkede hapse giren yok . ceza hukukunu bilmeden konuşuyorsunuz. adam ceza aldı zaten 5yıl içinde suç işlerse cezasını hapse girerek çeker. bütün herkes için geçerli bu zaten. ama siz ne yapıyorsunuz bilip bilmeden yargılyorsunuz adaletten bahsetmenizde bu sebepten inandırıcı olmuyor.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.