Beril Haberleri

Beril haber, Beril son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beril - 13.2.2020
Söke'de kız kardeşler ikinci resim sergilerini açtı
Öğretmen Nebahat Alpan Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Belgüzar Cemre Polat (14) ile kardeşi 6. sınıf öğrencisi Esin Beril Polat (12), resim konusundaki yetenekleriyle dikkat çekiyor.
Beril - 13.2.2020
Kayseri'de eğitime kar engeli
Kayseri'de yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Kar yağışı nedeniyle Felahiye, Bünyan, Akkışla, Sarız ve Pınarbaşı ilçelerinde de eğitime bir gün ara berildiği duyurulmuştu.
Beril - 11.2.2020
Milli yüzücü Beril Böcekler Fransa'da şampiyon oldu
Milli yüzücü Beril Böcekler, Fransa'da düzenlenen Camille Muffat Golden Tour'da birinciliğe ulaştı.
Beril - 8.2.2020
Kardan kadın' müşterileri artırdı
 VAN'ın Erciş İlçesi'nde lokanta işleten Melik Atmaca (28), lokantasının önünde yaptığı 'kardan kadın' vatandaşların ilgisini çekiyor. Makyajıyla, takılarıyla, atkı ve beresiyle ilgi çeken 'kardan kadın'ı görenler önce fotoğraf çektiriyor sonra lokantaya girip yemek yiyor.Erciş'in Van Yolu Caddesi'nde lokanta işleten bir çocuk babası Melik Atmaca, vatandaşların ilgisini çekmek için lokantasının önüne 'kardan kadın' yaptı. Müşterilerin ilgisini çekmek için yaptığı kardan kadının takılarını, atkısını, beresini takıp, makyajını da ihmal etmedi. Lokantanın önünden geçenlerin yaptıkları kardan kadınla fotoğraf çektirmek istediğini belirten Atmaca, fotoğraf çektirenlerinde içeri girip yemek yediklerini söyledi. Böylelikle işlerinin arttığını söyleyen Atmaca, Kardan kadına 'Beril' ismini bıraktık.
Beril - 8.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Erciş'in Van Yolu Caddesi'nde lokanta işleten bir çocuk babası Melik Atmaca, vatandaşların ilgisini çekmek için lokantasının önüne 'kardan kadın' yaptı. Müşterilerin ilgisini çekmek için yaptığı kardan kadının takılarını, atkısını, beresini takıp, makyajını da ihmal etmedi. Lokantanın önünden geçenlerin yaptıkları kardan kadınla fotoğraf çektirmek istediğini belirten Atmaca, fotoğraf çektirenlerinde içeri girip yemek yediklerini söyledi. Böylelikle işlerinin arttığını söyleyen Atmaca, "Kardan kadına 'Beril' ismini bıraktık.
Beril - 31.1.2020
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: Kadir Has Kongre MerkeziHakemler: Turgut Işık, Sertan Kırklar, Hande ÖztürkBellona Kayseri Basketbol: Manolya Kurtulmuş 3, Davis 19, Beril Albayrak 4, Ayşegül Günay Aladağ, Kübra İmren Siyahdemir 22, Ivankovic 28, Burke 17, Gülse UğurBüyükşehir Belediyesi Adana Basketbol: İrem Naz Topuz...
Beril - 26.1.2020
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: BJK AkatlarHakemler: Uğur Özen, Dağder Dağlı, Alper ElçikocaBeşiktaş TRC İnşaat: Bogicevic 20, Bahar Çağlar 8, Anderson 27, Snytsina 18, Elif Emirtekin 5, Melisa Korkmaz 4, Middleton 2, Nisa Yalçın, Yağmur YıldızBellona Kayseri Basketbol: Davis 17, Ayşegül Günay Aladağ 8, Kübra...
Beril - 18.1.2020
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: Kadir Has Kongre MerkeziHakemler: Yücel Çilingir, İbrahim Altıntaş, Tolga EdisBellona Kayseri Basketbol: Manolya Kurtulmuş 1, Davis 31, Beril Albayrak, Ayşegül Günay Aladağ 14, Kübra İmren Siyahdemir 9, Ann Wauters 5, Ivankovic 10, Nazlı Bircan Gökdemir, Burke 20Birevim Elazığ İl Özel...
Beril - 10.1.2020
Muğla'nın ilk kadın orman işletme müdürü Köyceğiz'de göreve başladı
Köyceğiz Orman İşletme Müdürü olarak atanan Beril Öztürk, görevine başladı.
Beril - 9.1.2020
Muğla'nın ilk kadın Orman İşletme Müdürü Köyceğiz'de göreve başladı
Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde Köyceğiz Orman İşletme Müdürü olarak atanan Beril Öztürk yeni görevine başladı.
Beril - 9.1.2020
APİKAM'da hafıza mekânları konuşulacak
Söyleşiler dizisi 28 Ocak'ta Koç Üniversitesi Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nden (VEKAM) Arzu Beril Kırıcı ve Alev Ayaokur'un "Kentlerin Hafızası: Müzeler ve Bellek Merkezleri" söyleşisiyle sürecek.
Beril - 4.1.2020
Eray Açıkgöz: Yüzmede olimpiyatlar için 5-6 kota daha alabileceğimize inanıyoruz
Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Turkcell Yıldız, Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım seçmeleri 24-26 Aralık tarihlerinde Beylikdüzü Yüzme Havuzu'nda yapıldı. 3 gün süren seçmelerde önemli performanslar elde ettiklerini dile getiren Genç Milli Takımlar Antrenörü Eray Açıkgöz, Demirören Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada, "Bu süreç içerisinde Emre Sakçı'nın 2019-20 içerisinde geçmişte elde ettiği olimpiyat A takım barajını yenilemesi, Ümitcan Güreş'in 1 salise ile kaçan 100 kelebekteki olimpiyat A barajı, arkasından Berkay Ömer Öğretir'in 200 metrede yaklaşık 29 saliselik bir olimpiyat A barajına yaklaşımı ve 1500 metrede Beril Böcekler'in olimpiyat A barajı yenilemesi, Merve Tuncer'in iyi bir performans elde etmesi çok önemli.
Beril - 4.1.2020
Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın: Türk yüzmesini ihya ve inşa ediyoruz -2
"KURUMSAL OLUŞUM SAYESİNDE GELEN TALEPLERE ANINDA ÇÖZÜM BULUYORUZ" Başkan Yalçın, federasyonda işleyen sistemi değiştirdiklerini, kurumsal bir oluşum sayesinde gelen taleplere anında çözüm bulduklarını dile getirdi. Macaristan Budapeşte'de bir ilke imza attıklarını ifade eden Erkan Yalçın, "Bu neydi? Biz bayrak takımında tarihimizde ilk defa finaller gördük ve bizim bayrak takımımız, genç milli takımımız orada yarışan ülkeler içerisinde en genç bayrak takımıydı. Bunun da altını özellikle çizmek istiyorum, bu başarıda emeği geçen genç ve dinamik teknik ekibimiz var. Çünkü federasyonda işleyen sistemi değiştirdik. Ben yönetici olarak ve benim ekibim yönetim ekibi olarak, imkan, olanak ve zaman sundu. Bu zamana endeksli olarak onlara neler yapabiliriz diye düşündük ve bu noktaya geldik. Başlangıçta bunları kategorilere ayırdık ve büyükler, gençler, yıldızlar, 11-12 yaş diye. Bunların hepsinin başına birer sorumlu, milli takım antrenörü getirdik. Hepsini kurumsal bir noktada kategori haline getirdik. Milli takımı, genel koordinatörlük seviyesine getirdik, 4 tane genel koordinatörlüğe ayırdık ve bunun üzerinden kategorileri yönetme fırsat verdik. Onlar da bize taleplerini bildirdikleri zaman bunlara anında cevap verebilme hakkına getirdik, anında dertlerini dinleyebildik, onların sorunlarına çözüm oluşturduk. Bugün başarılar tesadüf değil, buna imkan, zaman ve olanak ayırıyorsunuz. Bu imkanı yerli ve milli olan kendi antrenörlerimizi ve kendi sporcularımızla yapıyoruz. Önümüzde Emre Sakçı olayı, Ümitcan olayı, alttan gelen Beril olayı vs.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beril Haberleri | Beril Haber - Haberler - Sayfa 5 - Beril haberleri, son dakika beril haber ve gelişmeleri burada. 19 gün sonra 2 yıl dolacak, Beril Gebeş'in cenazesi hala bulunamadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 16:46:36. #1.14#
title