Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Oyunculuğu Bıraktı Mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Oyunculuğu Bıraktı Mı?

Haberler.com - Haberler | Güncel
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Oyunculuğu Bıraktı Mı?

Son olarak Vatanım Sensin adlı dizide oynayan ünlü çiftten yeni sezonla ilgili açıklama Bergüzar Korel'den geldi. Güzel oyuncu, yeni sezonda ekranda olmayacaklarını ve kararlarını değiştirmek gibi bir niyetlerinin de olmadığını açıkladı.

Uzun soluklu dizileri biter bitmez bir imaj değişikliğine giden ve saçlarını kestiren Bergüzar Korel, kısa bir tatilin ardından setlere dönmüş ve başrolünü Engin Akyürek ile paylaştığı film için hazırlıklara koyulmuştu.

YENİ SEZONDA YOKUZ

Çekimleri içinde bulunduğumuz ağustos ayının ortalarında bitecek olan filminin çekimlerinin güzel geçtiğini söyleyen Korel, yeni sezonda ekranda olmayacaklarını söyledi. Daha önce karı koca olarak aldıkları kararın arkasında durduklarını söyleyen Korel, "kararımızı değiştirmek gibi bir niyetimiz yok" diyerek bu sezon ekranlardaki projelerde olamayacaklarını kesin bir şekilde dile getirdiler.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (11)
Selcuk:Bu insanlarin ekmekleri oyunculuk..sende yap sende kazan dinlenmeye cekil..
Mu-ay:BUNLARDAN. İYİ. OYUNCU GÖSTERİN. daha. Çok. ararsınız.
Samokyan:Vatanım Sensin''de bölüm başı 125 bin TL''den ayda iki kişi toplam 1 milyon TL kazandınız. Yani 58 bölümden toplam 14 milyon 500 bin TL kazandınız! Bi zahmet yeni sezonda oturun ve hiçbir şey yapmayın! O kadar parayı bende kazansam bırak 1 sezonu 2-3 sezon ekranlara geri dönmem!
500