Bergamo: A Milli Futbol Takımı, İtalya'daki İlk Antrenmanını Yaptı

A Milli Futbol Takımı, 15 Kasım Çarşamba Günü İtalya ile Deplasmanda Yapacağı Özel Maçın İlk Antrenmanını, Maçın Oynanacağı Statta Yaptı.

Bergamo: A Milli Futbol Takımı, İtalya'daki İlk Antrenmanını Yaptı

A Milli Futbol Takımı, 15 Kasım Çarşamba günü İtalya ile deplasmanda yapacağı özel maçın ilk antrenmanını, maçın oynanacağı statta yaptı.

Bergamo Azurri Stadı'nda, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda Ay-yıldızlı futbolcular, taktik ağırlıklı bir çalışma yaptı. Teknik Direktör Fatih Terim, çift kale maç sırasında oyunu sık sık durdurarak futbolculara uyarılarda bulundu. Antrenmana tüm futbolcular katılırken, takımının son oynadığı lig maçında sağ arka adalesinden sakatlanan Hamit Altıntop, fizyoterapist gözetiminde düz koşu yaptıktan sonra hafif bir çalışma gerçekleştirdi. Milli Takım doktoru, Hamit Altıntop'un İtalya maçında oynayıp oynamayacağının maç saatinde belli olacağını söyledi.

A Milli Takım, İtalya maçının hazırlıklarını yarın maçın oynanacağı statta basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Bu arada, antrenman öncesi Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim de, takımın kamp yaptığı otelde bir basın toplantısı düzenleyecek.

Kaynak: İHA