Beren Saat'i Özel Hayatı Bitirdi

Beren Saat'i Özel Hayatı Bitirdi

Ay Yapım'ın Beren Saat'le çalışmama nedeni ortaya çıktı..

Beren Saat'i Özel Hayatı Bitirdi
30.01.2013 12:03 | Son Güncelleme: 30.01.2013 12:03

Oyuncunun özel hayatından rahatsız olan şirketin, oyuncuyu işten çıkardığı ve yoluna Tuba Büyüküstün'le devam ettiği belirtildi. Son beş yıldır Ay Yapım imzalı dizilerle zirveye oturan Beren Saat, yapım şirketinden kovuldu. "20 Dakika" dizisinde oynaması beklenirken, İntikam'la seyirci karşısına çıkan oyuncunun, özel hayatının ön planda olması nedeniyle yapım şirketinin patronu Kerem Çatay tarafından işten çıkarıldığı belirtildi.

KENAN BÜYÜK ETKEN

Bugün'den Batuhan Özkardeşler'in haberine göre; Ay Yapım'la yollarını ayıran Saat, In D House şirketiyle anlaşarak yoluna devametme kararı aldı. Saat'in evleneceklerine dair haberleri çıkan Kenan Doğulu yüzünden gece hayatına yönelmesi Ay Yapım'ı rahatsız etti.

Ayrıca şirketin, Doğulu'nun sürekli sete geldiği için diğer oyuncu ve set ekibinin konsantrasyonunun bozulmasına neden olduğu için de oldukça sinirlendiği öğrenildi. Bu sebeple Ay Yapım, Saat'le yollarını ayırarak, Onur Saylak ile dünyaevini giren ikiz bebek annesi Tuba Büyüküstün ile yollarına devam etme kararı aldığı ortaya çıktı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title