Berberlerin İzmir Kozmetik Fuarı ve Çanakkale Müzesi Gezisi

Berberlerin İzmir Kozmetik Fuarı ve Çanakkale Müzesi Gezisi

Sivas Berberler ve Kuaförler Odası Üyelerinin Geçtiğimiz Hafta İzmir'de Düzenlenen Kozmetik, Güzellik ve Estetik Fuarı ile Çanakkale Gezisinin Üyeler Açısından Faydalı Olduğu İfade Edildi.

Berberlerin İzmir Kozmetik Fuarı ve Çanakkale Müzesi Gezisi

Sivas Berberler ve Kuaförler Odası üyelerinin geçtiğimiz hafta İzmir'de düzenlenen Kozmetik, Güzellik ve Estetik Fuarı ile Çanakkale gezisinin üyeler açısından faydalı olduğu ifade edildi.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Vekili Ömer Şeker, gezi ve fuar dönüşü sonrasında bir açıklama yaparak, fuarın üyeler açısından faydalı olduğunu söyledi Berberler ve Kuaförler Odası olarak üyelerin gelişen teknolojileri yakından görmelerini sağlamak amacıyla illerde açılan fuarlara her zaman katılmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Şeker, "İzmir'de yapılan Güzellik ve Estetik Fuarına katılarak çağı yakalama adına yeni gelişen teknolojileri ve saç tasarımlarını, cilt bakımlarını takıp etme imkanı bulduk. Meslektaşlarımız fuarda ayrıca mesleğimizle ilgili olan yeni ürünleri gördüler" dedi.

Özellikle meslektaşlarının iş yoğunluğu nedeniyle kendilerine fazla zaman ayıramamasından yakınan Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Vekili Ömer Şeker, İzmir Fuarını da fırsat bilerek Fuar ziyaretinin ardından Çanakkale'ye geçtiklerini belirterek, "Bizlere bu vatanı bırakan şehitlerimizi ziyaret ederek manevi bir hava teneffüs ettik ve savaşın yapıldığı yapıldığı yerleri gezerek oraları görme imkanı bulduk. Gezi sırasında binlerce şehit vermiş olduğumuz Fuarımızın ve gezimizin çok faydalı olduğunu ifade ederek, Berberler ve Kuaförler Odası olarak ileriki zamanlarda bu tür etkinliklere yine yer vereceğiz" diye konuştu.

(İG-SE-Y) 01.05.2008 16:07 TSİ