BERAT ALBAYRAK HABERLERİ

Berat Albayrak haber, Berat Albayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Berat Albayrak - 9.10.2020
Kılıçdaroğlu canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın "Ben artık dolara bakmıyorum" dediğini aktaran Kılıçdaroğlu, "Ne kadar bakmıyorum dese de gece uykularına girdiğinden yüzde yüz eminim.
Berat Albayrak - 9.10.2020
AK Parti'li Özcan'dan Ankara'ya otobüs alımıyla ilgili talebin bekletildiği iddiasına ilişkin...
CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Meclisine taşıdığı borçlanma konusuna, AK Parti Grubu tarafından onay verildiğini hatırlatan Özcan, şöyle devam etti: "Borçlanmanın onay mercii olan Hazine ve Maliye Bakanlığımız ile yapılan görüşmelerde yerli üretim araç ve yerli kaynak kullanımı yollarının denenmesi gündeme gelmiştir. Bu kapsamda Hazine ve Maliye Bakanlığımız ve Sayın Bakanımız Berat Albayrak tarafından, Ankara Büyükşehir Belediyesine her türlü gerekli desteğin verileceği ifade edilmiştir.
Berat Albayrak - 8.10.2020
Saadet Partili Karaduman: "Türkiye Doğu Akdeniz'de geri adım atmamalıdır"
Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki varlığını önemsediklerini ve geri adım atılmaması gerektiğin söyledi.
Berat Albayrak - 8.10.2020
Brexit sonrası İngiltere ile ticarette yeni dönem
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan 2021-2023 dönemine ilişkin YEP'te ilgili ülkelerle ekonomik ilişkilerin bir üst seviyeye çıkarılması ve mevcut ilişkilerin derinleştirilmesi amacıyla müzakeresi sürdürülen Tercihli Ticaret Anlaşmaları ve Serbest Ticaret Anlaşmalarının cari dengenin sürdürülebilirliği gözetilerek tamamlanması planlanıyor.
Berat Albayrak - 7.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MİT Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yurda döndü.
Berat Albayrak - 7.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi (2)
Cumhurbaşkanlığının görev alanına giren ve uzmanlık gerektiren konularda çalıştırılmak için Cumhurbaşkanlığı raportör ve raportör yardımcısı istihdam edilebilecek.
Berat Albayrak - 6.10.2020
Son dakika: Bakan Albayrak ve ailesi hakkında çirkin paylaşım; Sanığa Cumhurbaşkanına hakaret suçundan 1 yıl 9...
Son dakika haber... HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak'ın doğum yapması sevincini sosyal medyadan paylaşmasının ardından sosyal medyada yaptığı çirkin paylaşımlar gerekçesiyle tutuklanan sanık Mehmet Fatih Kaplan hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret suçundan ayrı...
Berat Albayrak - 6.10.2020
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı yeni ekonomi programına değinen Akşener, "Damat bakan, bu defa kayınpederinin 2023 hedeflerini bile boşa çıkarmayı başarmış.
Berat Albayrak - 5.10.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz Es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul etti. Basına kapalı gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat sürdü. Daha sonra heyetler arası görüşmeye geçildi. Heyetler arası görüşmede İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de yer aldı.
Berat Albayrak - 4.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac'ı kabulü
Kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sefer Turan da hazır bulundu.
Berat Albayrak - 2.10.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın döviz kuruna ilişkin sözlerini eleştiren Öztrak, şu ifadeleri kullandı: "Sayın Albayrak, siz belki döviz kuruna bakmıyorsunuz ama yönetemediğiniz ekonomide iğneden ipliğe her şeyin fiyatı, döviz kuru arttıkça artıyor.
Berat Albayrak - 1.10.2020
DEİK Başkanı Olpak, ekonomi basınıyla bir araya geldi
"Yeni YEP son derece gerçekçi bir program" Yeni Ekonomi Programı'na (YEP) ilişkin de görüşleri sorulan Olpak, sözlerini şöyle tamamladı: "Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak tarafından açıklan Yeni Ekonomi Programı, olumlu ve olumsuz senaryolar dahil tüm risklerin hesaplandığı, iş dünyasının beklentilerini karşılayan son derece gerçekçi bir program.
Berat Albayrak - 1.10.2020
Son dakika haberleri... İzmir Ticaret Borsası Başkanı Kestelli, Yeni Ekonomi Programı'nı değerlendirdi Açıklaması
Son dakika habere göre İzmir Ticaret Borsası (İTB) Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı Yeni Ekonomi Programı'nın salgın sonrası ortaya çıkan küresel gerçeği dikkate alan bir program olduğunu, sürdürülebilir büyüme modelini hedeflediğini belirtti.
Berat Albayrak - 1.10.2020
ANALİZ -Ekonomide normalleşme adımları hızlandı
Son olarak da kambiyo işlemlerinde uygulanan Banka Sigorta ve Muameleleri Vergisi (BSMV) oranı yüzde 1'den binde 2'ye düşürüldü. Türk lirası mevduatlarının faiz getirisinden yapılan vergi kesintisi düşürüldü, 1 yıldan uzun vadeli mevduat hesaplarında oran sıfırlandı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Yeni Dengelenme", "Yeni Normal", "Yeni Ekonomi" ana temasıyla detaylarını açıkladığı Yeni Ekonomi Programı (YEP) toplantısında, dengelenme döneminde, salgın sürecine özgün olarak devreye alınan finansal tedbirlerin kademeli olarak kaldırılacağını vurguladı.
Berat Albayrak - 30.9.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM'de (2)
Büyükşehir belediyesi sınırları içinde bulunan ve büyükşehir belediye meclisinin alacağı kararla kırsal yerleşim özelliği taşıdığı tespit edilen mahalleler, kırsal mahalle kabul edilecek.
Berat Albayrak - 30.9.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: (2)
"Eviniz camdansa başkasının evine taş atmayacaksınız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, ekonomi üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a ilişkin ifadelerinin hatırlatılması üzerine de Muş, şunları kaydetti: "Muhalefet eleştiri yapabilir, buna itirazımız yok.
Berat Albayrak - 30.9.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özkoç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, ekonomiye yönelik değerlendirmelerini, açıklamasını aylar öncesinde yapması gerektiğini savundu.
Berat Albayrak - 30.9.2020
SATSO Başkanı Altuğ, Yeni Ekonomi Programı'nı değerlendirdi Açıklaması
Sakaya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın dün açıkladığı Yeni Ekonomi Programı'nda yüksek büyümenin hedeflenmesinin, özel sektöre moral verdiğini bildirdi.
Berat Albayrak - 30.9.2020
OSİAD Başkanı Ekinci Yeni Ekonomi Programı'nı değerlendirdi Açıklaması
Ekinci, yaptığı yazılı açıklamada, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından dün açıklanan 2021-2023 dönemini kapsayan Yeni Ekonomi Programı'na ilişkin değerlendirmede bulundu.
Berat Albayrak - 30.9.2020
ASO Başkanı Özdebir odanın eylül ayı meclis toplantısında konuştu Açıklaması
Tasarrufların artırılmasında "kamu" vurgusu Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın "Yeni Ekonomi Programı" başlığıyla açıkladığı 2021-2023 dönemini kapsayan OVP'ye de değinen Özdebir, şu değerlendirmede bulundu: "Sayın Albayrak'ın 'Büyümeye ulaşmak için ihracat, katma değerli üretim ve istihdama daha çok yoğunlaşılacak' ifadesi önemli bir vurgudur.
Berat Albayrak - 30.9.2020
BTSO Başkanı Burkay: "Pandemiye rağmen kurulan şirket sayısı artıyor"
Toplantıda, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Yeni Ekonomi Programı'na ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Berat Albayrak Haberleri | Berat Albayrak Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Berat Albayrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Berat Albayrak kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy başkanlığında
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 02:29:07. #1.15#
title