Benim Annem Bir Melek Haberleri

Benim Annem Bir Melek haber, Benim Annem Bir Melek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Benim Annem Bir Melek - 10.05.2016
Benim Annem Bir Melek" Sergisi
Serebral Palsili Çocuklar Derneği (SERÇEV) tarafından, 8 Mayıs Anneler Günü ve 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla, serebral palsili çocuklar ve annelerinin günlük yaşamlarından anlar içeren fotoğraf sergisi düzenlendi.
Benim Annem Bir Melek - 10.05.2013
'Annelerin Yeri Huzurevi Değil, Çocuklarının Yanıdır'
Dünyanın en kutsal varlığının anne olduğunu belirten Çakmak, günümüzde çeşitli bahanelerle evlatların annelerini huzurevine göndermelerinin üzüntü verici olduğunu söyledi. Yaşlanan bir annenin huzur bulacağı yerlerinin çocukları ve torunlarıyla birlikte yaşadığı sıcak aile yuvası olduğunu anlatan Çakmak, annesini üzen ve el kaldıran bir evladın dünyada hangi makam ve mevkiye gelirse gelsin 'insan olma erdemine' hiç bir zaman yakalamayacağını kaydetti. Çakmak, "Annelerimiz evlerimizin bereketidir. Bir evladın maddi durumu ne olursa olsun, hangi sorunu yaşarsa yaşasın kendisini dokuz ay on karnında taşıyan annesini değişik bahanelerle huzurevine vermesine karşıyım. Huzurevlerimiz ne kadar modern ve konforlu olursa olsun annelerin yaşayacağı yer evlatlarının yanıdır. Hepimiz bir gün yaşlanacağız. Bugün annelerini hor gören ve davrananlar, kendileri de yaşlanınca çocuklarının da aynı muamelede bulunacağını unutmamalı. Annelerimiz evlerimizin huzur soluklayan abide varlıkları. Yaşlanan anneler evlerimizin ayak bağı değil, bereketi. Onların kıymetini sağlığında iyi bilelim. Kaybettikten sonra benim annem bir melekti demenin bir anlamı yok.
Benim Annem Bir Melek - 05.09.2012
Erkek Erkeğe Dertleştik
Gökçe Bahadır'dan geçtiğimiz aylarda boşanan oyuncu Ali Sunal, daha önce rol aldığı 'Benim Annem Bir Melek' dizisindeki rol arkadaşı Şehsuvar Aktaş ile....
Benim Annem Bir Melek - 04.05.2012
"Benim Annem Bir Melek"
CarrefourSA BAHÇEPARK Çocuk Kulübü Anneler Gününe Hazırlanıyor
Benim Annem Bir Melek - 06.04.2012
Sinan Yağmur Aydın'da Geliyor
Çeşitli dergi ve gazetelerde yazıları çıkan Yağmur'un eserleri; Kuranda Büyük Günahlar, Benim Annem Bir Melek, Kaf Dağından Masallar, Kara Göz ve Hacivat, Dede Korkut Hikayeleri, Sevda Şelalesi, Öğretmence Sevebilmek İnsanı, Hz.
Benim Annem Bir Melek - 25.01.2012
(Özel Haber) Milyon Dolarlık Dizi-Film Yapımcıları Bu Eskiciye Muhtaç
Hemen her kesime eski kıyafetler sağladıklarını belirten Uyanık, "Daha çok büyük bütçeli filmlere kostüm veriyoruz. Vizontele, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Çocuklar Duymasın, Benim Annem bir Melek ve daha birçok dizi ve filme kıyafet veriyoruz.
Benim Annem Bir Melek - 05.11.2011
2011'in En Çok Beklenen Oyunu Raflarda
Nathan Drake Arap Çölü'nde, oyuncular sinemasal bir şölende İster oyunun hayranı olsun ister yeni başlayan bir oyuncu olsun, kendini pervasızca gerçek bir maceranın içine atma ve "Kumların Atlantisi" efsanesini araştırma fırsatının keyfini çıkarabiliyor. Servet avcısı Nathan Drake'nin, Londra'nın ana caddelerinden, yanan bir Fransız şatosu üzerinden Arabistan Çölü'nün merkezine doğru bir serüvene atıldığı yolculuk, onu ve akıl hocası Victor Sullivan'ı, karanlık bir gizli organizasyonun ve onun amansız lideri Katherine Marlowe'un esrarengiz hainliği ile boy ölçüşme noktasına getiriyor. Bu kayıp şehrin korkunç sırları ortaya çıktığında, Drake'nin araştırması, dayanıklılığının sınırlarını zorlayarak ve onu en derin korkuları ile yüzleşmeye mecbur bırakarak, yaşamak için her şeyin göze alındığı bir girişime dönüşüyor. Muhteşem oyuna, muhteşem sesler hayat veriyor Uncharted 3: Drake's Deception™, çok güçlü seslendirme kadrosu eşliğinde tamamen Türkçe seçeneğiyle sevenleriyle buluşuyor. Oyunda, ana karakter olan servet avcısı Nathan Drake'yi, en son Muhteşem Yüzyıl'daki Pargalı Damat İbrahim Paşa rolü ile gönüllere taht kuran Okan Yalabık seslendiriyor. Drake'in en iyi dostu ve akıl hocası olan Victor Sullivon karakterini ise en son Behzat Ç. Dizisindeki Şevket rolü ile ön plana çıkan, ünlü yönetmen, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan seslendiriyor. Serinin üçüncü oyununun esas kötü karakteri olan Katherine Marlowe'ye ise Yedi Kocalı Hürmüz, Geniş Aile ve Benim Annem Bir Melek gibi çok ünlü dizi ve filmlerden tanıdığımız, yılların tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım sesiyle hayat veriyor.
Benim Annem Bir Melek - 04.11.2011
Arap Çölleri'nde Bir Şölene Hazır Mısınız?
Oyuna, ünlü sesler hayat veriyor Uncharted 3: Drake's Deception, güçlü seslendirme kadrosu eşliğinde tamamen Türkçe seçeneğiyle sevenleriyle buluşuyor. Oyunda, ana karakter olan servet avcısı Nathan Drake'yi, en son Muhteşem Yüzyıl'daki Pargalı Damat İbrahim Paşa rolü ile gönüllere taht kuran Okan Yalabık seslendiriyor. Drake'in en iyi dostu ve akıl hocası olan Victor Sullivon karakterini ise en son Behzat Ç. Dizisindeki Şevket rolü ile ön plana çıkan, ünlü yönetmen, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan seslendiriyor. Serinin üçüncü oyununun esas kötü karakteri olan Katherine Marlowe'ye ise Yedi Kocalı Hürmüz, Geniş Aile ve Benim Annem Bir Melek gibi çok ünlü dizi ve filmlerden tanıdığımız, yılların tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım sesiyle hayat veriyor.
Benim Annem Bir Melek - 15.10.2011
Uncharted 3: Drake's Deception Geliyor!
Ege Aydan, Betül Arım ve Dolunay Soysert de bu dev kadroda Drake'in en iyi dostu ve akıl hocası olan Victor Sullivon karakterini ise en son Behzat Ç. Dizisindeki Şevket rolü ile ön plana çıkan, ünlü yönetmen, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan seslendiriyor. Serinin üçüncü oyununun esas kötü karakteri olan Katherine Marlowe'ye ise Yedi Kocalı Hürmüz, Geniş Aile ve Benim Annem Bir Melek gibi çok ünlü dizi ve filmlerden tanıdığımız, yılların tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım sesiyle hayat veriyor.
Benim Annem Bir Melek - 16.09.2011
En Fazla Üç Dakika Ciddi Kalabiliyor
Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın ve Metin Yıldız'ın başrolde olduğu 'Alemin Kıralı' adlı dizi, bugün atv'de başlıyor. 'Benim Annem Bir Melek' dizisinde kaynana rolüyle ekrana gelen Oya Başar, 'Alemin Kıralı'nda da yine kayınvalide rolüyle i zleyicinin karşısına çıkıyor.
Benim Annem Bir Melek - 31.08.2011
Git Başka Evin Kralı Ol!
Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın ve Metin Yıldız'ın başrolleri paylaştığı 'Aslan Kıral' adlı komedi dizisi çok yakında atv'de başlıyor. Dizide Oya Başar'ın canlandırdığı kayınvalide ile Şafak Sezer'in oynadığı içgüveysi damadın eğlenceli çekişmesi anlatılıyor. BAŞAR YİNE KAYNANA Geçtiğimiz yıllarda 'Benim Annem Bir Melek' adlı dizide geliniyle anlaşamayan bir kaynanayı canlandıran Oya Başar, bu kez damadı 'Aslan'ı, kızına uygun bir eş olarak görmeyen bir anneyi oynuyor.
Benim Annem Bir Melek - 26.08.2011
Uncharted 3: Drake's Deception, Türkiye'den Çok Ünlü Seslerle Geliyor
(25.08.2011 – İstanbul) – 2011'in en çok beklenen oyunlarından biri olan efsane Uncharted'ın son bölümü multiplayer uyumlu Uncharted 3: Drake's Deception'ın çıkışı yaklaşırken, oyuncuları da heyecan sarmaya başladı. Bu heyecanlı süreçte, Uncharted 3: Drake's Deception'dan Türkiye'deki oyuncu kitlesini sevindirecek güzel haberler de gelmeye devam ediyor. Oyunu Türkçe seslendiren sanatçılar açıklandı. İşte o müthiş kadro ve sesleri ile hayat verdikleri karakterler… Okan Yalabık, Arap Çölleri'ndeki Nathan Drake oldu Uncharted 3: Drake's Deception, oldukça övülen geliştirici Naughty Dog tarafından PlayStation 3 için özel olarak geliştirilmiş, birkaç milyon satışı olan Uncharted'ın son bölümü3D'de oynanabilen Uncharted 3: Drake's Deception, servet avcısı Nathan Drake'in Arap Çölü'nün merkezine doğru yüksek bahisli bir sefere çıkmasıyla birlikte, oyuncuları dünyanın çeşitli yerlerindeki şaşırtıcı mekanlara doğru sinemasal bir yolculuğa çıkarıyor. Ana karakter Nathan Drake'i, en son Muhteşem Yüzyıl'daki Pargalı Damat İbrahim Paşa rolü ile gönüllere taht kuran Okan Yalabık seslendiriyor. Ege Aydan, Betül Arım ve Dolunay Soysert de bu dev kadroda Drake'in en iyi dostu ve akıl hocası olan Victor Sullivon karakterini ise en son Behzat Ç. Dizisindeki Şevket rolü ile ön plana çıkan, ünlü yönetmen, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan seslendiriyor. Serinin üçüncü oyununun esas kötü karakteri olan Katherine Marlowe'ye ise Yedi Kocalı Hürmüz, Geniş Aile ve Benim Annem Bir Melek gibi çok ünlü dizi ve filmlerden tanıdığımız, yılların tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım sesiyle hayat veriyor.
Benim Annem Bir Melek - 15.03.2011
‘Güzellik’ Kavramını Sorgulayan Oyun SGM’de
Oya Başar uzun bir aradan sonra 'Kadın ile Memur' ile yine tiyatro sahnesinde Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi, 24 Mart Perşembe saat 20:00'de 'Kadın ile Memur' oyununa evsahipliği yapacak. Aldo Nikolai'nin kaleme aldığı, başrollerinde tiyatroya uzun bir ara veren, "Benim Annem Bir Melek" dizisinde başarılı bir performans sergileyen Oya Başar ve Kemal Kocatürk'ün yer alıyor.
Benim Annem Bir Melek - 29.06.2007
Hem Ağladı, Hem Ağlattı
'Fotoğraflarla Türk Basını 1830-1938' Sergisindeki Bir Fotoğrafta Annesinin Resmini Gören Bir Kişi, 'Bu Benim Annem' Diyerek Gözyaşlarına Hakim Olamadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Benim Annem Bir Melek Haberleri | Benim Annem Bir Melek Haber - Haberler - Sayfa 2 - Benim Annem Bir Melek haberleri, son dakika benim annem bir melek haber ve gelişmeleri burada. Erdal Tosun'un Ölümüne Yol Açan Sürücü Nihat Şaki'ye Tutuklama Talebi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 19:13:47. #1.14#

title