BENGÜ Kral TV'ye Aday Gösterilmemesi Hakkında İlk Kez Konuştu

BENGÜ Kral TV'ye Aday Gösterilmemesi Hakkında İlk Kez Konuştu

BENGÜ , Avrupa Müzik Etiketi İle Yayınlanacak Olan Yeni Single Albümü "Sırada Sen Varsın"I BENGÜ Michael Kuyucu'nun Programına Anlattı.

BENGÜ Kral TV'ye Aday Gösterilmemesi Hakkında İlk Kez Konuştu

Artık Sırada BEN VARIM !

Yeni single albümü "Sırada Sen Varsın"a adını veren şarkısı ile her geçen gün dikkatleri çekmeye devam eden BENGÜ , albümünde iki Şehrazat şarkısı seslendirdi. Bengü Michael Show'a yaptığı açıklamada yaz albümü yapan herkesi dinlediğini söylerken, "2010 yazında her yerde "Sırada sen varsın" dinlenecek" diyor, "bütün yaz albümlerini bende dinliyorum ve "Sırada ben varım" diyorum" diyerek bu yaz iddialı olduğunu açıkladı.

Ders Almaya Devam Ediyorum !

Yeni albümü için şan dersleri dahi aldığını ve kendisini sürekli yenilemekten zevk aldığını söyleyen BENGÜ , bu single albümünde yer alan özel şarkısı "Yalansın"ı hakkı ile seslendirmek için Ajda Pekkan'ın şan hocasından ders aldığını açıkladı.

Kral TV'ye Aday Olmamam Hayranlarımı Üzdü

KRAL TV ödül töreninde en iyi bayan solist kategorisi adaylarında yer almaması ve bunun müzik kamu oyunca ağır eleştirilmesi konusu hakkında Bengü'ye görüşünü soran Michael Kuyucu'ya sanatçının cevabı ise geyet centilmence oldu :

"Kendimi öven şeyler söylemek istemiyorum, ama iyi bir yıl çıkarttığımı düşünüyorum.Kral TV'de aday olmamam hayranlarımı üzdü, fanlarım protesto etti, ayaklanmalar oldu biliyorum. Bütün destekçilere teşekkürler. Olabilir elbet, kırılmadım ama ilk duyduğumda şaşırdım. Ben 125 bini geçen satış elde etmişim, 1.5 milyonu geçen digital downlodum var, bunu belgeler gösteriyor.Bununla birlikte bir ay önce çıkan bir albüme ödül vermek , ne diyeyim, şaşırabiliyorsunuz, bazen etik olmayabiliyor.. Kimseye kırgın değilim, daha uzun yıllar birlikte olacağız , kimseye kırgınlığım yok. Ödüllerin alındığı zaman motivasyonu arttırdığını düşünüyorum , ama almadığınız zaman da sizden çok fazla bir şey götürdüğünü zannetmiyorum.Ne mutlu bana ki müziksevere bunu görüp beni desteklediler, herkese teşekkürler. Önümde daha uzun yıllar var , ondan dolayı herkese teşekkür ediyorum." dedi.