"Ben Temiz" Tiyatro Oyunu Sahnelendi - Haberler
Haberi Paylaş

"Ben Temiz" Tiyatro Oyunu Sahnelendi

AA - Haberler | Yerel

Keçiören Belediyesi tarafından çocukların çevre sorunlarıyla ilgili bilgi, birikim ve duyarlılıklarını artırmak amacıyla başlatılan "Çevre Çiçekleri Hareketi" etkinlikleri devam ediyor.

Keçiören Belediyesi tarafından çocukların çevre sorunlarıyla ilgili bilgi, birikim ve duyarlılıklarını artırmak amacıyla başlatılan "Çevre Çiçekleri Hareketi" etkinlikleri devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, her yıl yaklaşık 13 bin ilkokul dördüncü sınıf öğrencisine çevre eğitiminin verildiği proje kapsamında Keçiören Belediyesi Şehir Tiyatroları Necip Fazıl Kısakürek Salonu'nda sahnelenen "Ben Temiz" adlı oyun beğeni topladı. Sedat Aslan'ın yönettiği oyun Serdar Ünal, Murat Yoldaş, Emine Aydar ve Gökhan Nalkıran tarafından sahneye kondu.

Başkan Mustafa Ak, çocukların çevre sorunlarına duyarlılığını artırmada sanatın gücünden yararlandıklarını belirtti. Çevre Çiçekleri Hareketi'nin Türkiye'nin genç ve büyük çevre hareketlerinden biri olduğuna da dikkati çeken Ak, "Çevre Çiçekleri Hareketi, çocuklarımızı sürece katabilme düşüncesinin bir ürünüdür. Geleceğimiz olan çocuklarımızın ilgi ve duyarlılığı bizlere gelecek açısından umut veriyor" ifadesine yer verdi. - Ankara

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title