Ben Olsaydım' Projesi'nin Ödülleri Verildi - Haberler
Haberi Paylaş

Ben Olsaydım' Projesi'nin Ödülleri Verildi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Ben Olsaydım' Projesi'nin Ödülleri Verildi

Türkiye Sosyal Güvenlik Kurum Başkanlığı tarafından düzenlenen ve yurt genelinde kurum çalışanlarının katıldığı “Ben Olsaydım...” proje yarışması çerçevesinde ödüle layık görülen projelerin sahiplerine ödülleri Ankara’da düzenlenen bir törenle verildi.

Türkiye Sosyal Güvenlik Kurum Başkanlığı tarafından düzenlenen ve yurt genelinde kurum çalışanlarının katıldığı "Ben Olsaydım…" proje yarışması çerçevesinde ödüle layık görülen projelerin sahiplerine ödülleri Ankara'da düzenlenen bir törenle verildi.

81 ilden 213 projenin değerlendirildiği yarışma kapsamında 15 proje ödüle layık görüldü. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan'ın da katıldığı ödül töreninde ilk üçe giren projenin sahiplerine dizüstü bilgisayar, diğerlerine ise tablet bilgisayar hediye edildi.

Yarışmada, 'Ben olsaydım…' konulu proje yarışması kapsamında Ankara'daki çalışanlar 36 proje ile birinci olurken, Sakarya 24 proje ile ikinci, İstanbul 23 proje ile üçüncü sırada yer aldı. Yarışmada dereceye giren Sakarya SGK İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Ulukaya 'Tam Sosyal Güvenlik', Hasan Bilgin 'Sosyal Güvenlik Alacaklarının Tahsilatının Sağlanması İçin İcra Memurlarının Rantabl Çalışmasının Sağlanması' ve Mehmet Hanefi Taştan 'e-iletişim' konulu projeleriyle ödüllerini aldı.

Sakarya'nın 81 ildeki kurumların önüne geçerek, Ankara'dan sonra ikinci sırada ödüle layık görülmesi üzerine Kurum Başkanlığı tarafından tebrik edilen Sakarya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, çalışanları ile gurur duyduğunu belirterek, "Aldığımız bu ödüller çalışanlarımızı teşvik ve motive etmiştir. Kurumsal sorunlara karşı hepimizin sorumluluğu var bu projelerin ödüllendirildiği kadar hayata geçmesi de çok önemlidir. Personelime ve kurum başkanlığımıza teşekkür ederim" dedi. - SAKARYA

Ben Olsaydım' Projesi'nin Ödülleri Verildi

Ben Olsaydım' Projesi'nin Ödülleri Verildi

Ben Olsaydım' Projesi'nin Ödülleri Verildi

İhlas Haber Ajansı - Yerel

Sosyal Güvenlik Kurumu, Sakarya, Türkiye, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title