Ben Gay Değilim

Ben Gay Değilim

İstanbul'a Yerleşmeyi Düşünen Beauchamp'a İlginç Teklif

Ben Gay Değilim

İSTANBUL'A YERLEŞMEYİ DÜŞÜNEN BEAUCHAMP'A İLGİNÇ TEKLİF

Önümüzdeki Cuma günü Amerika'ya döneceğini söyleyen ünlü patenci Mayıs ayında tekrar geleceğinin de altını çizdi. Hakkında çıkan `gay` söylentileri için `Ben asla gay değilim, bunu Alp`e sorduğumda 'Ben senin için asla böyle bir şey söylemedim dedi' diyen Beauchamp, "Bunu kimin çıkardığını biliyorum fakat ismini söylemek istemiyorum` diye konuştu.

Türkiye`de buz pateni öğretmeni olarak çalışmaya karar verdiğini belirten Robert, Mayıs ayında gelip Türkiye'de 1 yıl kalacağını açıkladı. Türkiye'ye döndüğünde kalacak bir ev aradığını canlı yayında söyleyen Robert, radyo telefonlarının kilitlenmesine neden oldu. Birçok bayan hayranı Robert`i evinde ağırlamak için telefonları kilitledi. Bunlardan birini değerlendirebileceğini söyleyen ünlü patenci, yayından sonra radyoyu arayan ancak ismini vermek istemeyen sosyetik bir bayanın teklifine sıcak baktı. Tarabya`daki köşkünün alt katını kendisine verebileceğini söyleyen sosyetik güzelle tanışmak için program sonrası yardımcısı ile birlikte o bayanın evine giden Robert, "Evde istediğim kadar oturabileceğimi söyledi ama kira ödemeden oturamam. Kendisi deşifre olmak istemediği için ismini açıklayamam` diye konuştu.

Yarışma başladığından bu yana sürekli gündemde olan, hatta reklamlarda bile yer alan patenciye bu teklifi yapan ünlü sosyetik güzel kim acaba?

Kaynak: Gecce