Belözoğlu'ndan Bomba: Galatasaray'dan Transfer Teklifi Aldım

Dün ikincisi düzenlenen Futbol Zirvesi'ne, Aziz Yıldırım'ın sahneye kırmızı dosya ile çıkan Emre Belözoğlu'nu görünce yaptığı espri damga vurdu.

Belözoğlu'ndan Bomba: Galatasaray'dan Transfer Teklifi Aldım

Yıldırım'ın sözleri hem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hem de Emre'yi güldürdü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla dün gerçekleştirilen Futbol Zirvesi'ne, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Emre Belözoğlu'na yaptığı espri damga vurdu.

"Bir de Fenerliyim diyor"

Skorer'in aktardığına göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dönerek Emre'nin elindeki dosyayı gösteren Yıldırım, "Bir de Fenerliyim diyor ama bakın elinde Galatasaray dosyası var" diye konuştu. Yıldırım'ın bu sözleri hem Erdoğan hem de Emre'yi güldürdü.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in fotoğraf için kürsüye çıkarken dosyayı bir anda eline tutuşturduğunu belirten Emre, "İçinde ne var hiç bilmiyorum. Dursun Özbek Başkan bana verdi" dedi.

"Galatasaray'dan teklif aldım"

Aziz Yıldırım bunun üzerine yanındaki Dursun Özbek'e dönerek, "Emre'ye dosya içinde ne verdin Başkan?" diye sorunca ortamdan yine kahkahalar yükseldi. Emre Belözoğlu'nun, "Galatasaray'dan transfer teklifi aldım" demesi ise neşeyi ikiye katladı.sponsored ads