Belgesi Gelmeyenler Posta Merkezlerine Başvuracak

Belgesi Gelmeyenler Posta Merkezlerine Başvuracak

ÖSS'ye Girecek Adaylardan, Eline Sınava Giriş Belgesi Geçmeyenlerin, Büyük Şehirlerde Posta İşleme Merkezlerine, Diğer İllerde İse En Yakın Posta Dağıtım Merkezine Nüfus Cüzdanlarıyla Başvurmaları İstendi.

Belgesi Gelmeyenler Posta Merkezlerine Başvuracak

ÖSS'ye girecek adaylardan, eline sınava giriş belgesi geçmeyenlerin, büyük şehirlerde posta işleme merkezlerine, diğer illerde ise en yakın posta dağıtım merkezine nüfus cüzdanlarıyla başvurmaları istendi.

PTT Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye genelinde yapılacak ÖSS'ye girecek adaylara gönderilmek üzere postaya verilen sınav giriş belgelerinin, her zaman olduğu gibi bu yıl da alıcılarına kurum tarafından ulaştırıldığı belirtildi.

Alıcısına teslim edilemeyen sınav belgelerinin dağıtım birimlerinde sınav tarihine kadar iade edilmeden muhafaza edileceği kaydedilerek, ''Sınava girecek öğrencilerden adres yetersizliği, adres değişikliği, yanlış yazım gibi nedenlerle sınava giriş belgesi eline geçmeyenlerin, büyük şehirlerde posta işleme merkezlerine, diğer illerde ise en yakın posta dağıtım merkezine nüfus cüzdanları ile müracaat etmeleri halinde, kendilerine yardımcı olunacaktır'' denildi.