Belgesel Gibi

Belgesel Gibi

Kaya Çilingiroğlu'nun Yaptığı Çapkınlıklardan Esinlenerek 'Hovarda' İsimli Bir Şarkı Hazırlayan Ankaralı Namık, Bu Eserine 'Aslına Uygun' Bir Klip Çekti.

Belgesel Gibi

Esprili şarkı sözleriyle tanınan Ankaralı Namık, Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun çapkınlıklarını bir kliple ölümsüzleştirdi! Kaya Bey'den ilham alarak yazdığı 'Hovarda' adlı şarkısını Çilingiroğlu'nun çapkınlık görüntüleriyle süsleyen Ankaralı Namık, geçtiğimiz yıl magazin gündemine oturan karelerin tümünü kullandı.

SİNEM'LE ÖPÜŞÜYOR
Kaya Bey'i İngiliz model David Teatcher'in canlandırdığı klipte; Sinem Erülgen rolünü ise Çek model Nadia Savska üstlendi. Çilingiroğlu'nun geçtiğimiz mayıs ayında Antalya'daki bir otelin bahçesinde Sinem Erülgen'le öpüşme sahnesinin yer aldığı klipte; golf dersi görüntüleri de kullanıldı. Ankaralı Namık'ın klibinde; Kaya Bey'in temmuz ayında Bodrum'da Bahar adlı bir genç kızla yakınlaşması da yer alıyor. David Teatcher ile Nadia Savska'nın, öpüşme ve golf görüntülerinin yanı sıra Bodrum kaçamağını da canlandırdığı klipte; Çilingiroğlu'nun sürekli telefonla konuşması da yansıtıldı.

Q KIZI BİLE VAR
2002 yılındaki Q kızı Reyhan Gökdeniz ile yaşanan kaçamak da 'Hovarda'da canlandırıldı. Selim İleri'nin yönettiği klipte; Q kızı Reyhan Gökdeniz, barda dans eden kadın dansçılarla ifade edildi. Ayrıca Kaya Bey'in çapkınlıklarının ne kadar çok olduğunu tasvir etmek için de 20'ye yakın kadın dansçı kullanıldı!

Kaynak: Gecce